ВУЧИЋ ПОДСЕТИО МАКРОНА: Приштина није испунила своје обавезе, пуцали су на нашу децу
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић реаговао је на изјаве француског лидера Емануела Макрона о "обе стране које су нештоучиниле" на Косову и Метохији.

Foto: Printskrin
- Нису обе стране учиниле нешто - казао је Вучић и објаснио да Приштина није испунила ниједну обавезу ни из Бриселског споразума, ни после преговора у Охриду.
- Експропријација на северу Косова и Метохије, ту доводе своје војнике и полицајце иако немају никаква права на то. Пуцали су на нашу децу само зато што су носили божићна дрва. Питање динара је питање судбинског опстанка српског народа на северу Косова и Метохије. Био је договор и сви смо разговарали у Охриду, да вас подсетим, да мора прво Заједница српских општина. Зато ћу имати жељу да разговарам с вама о Савету Европе вечерас - казао је Вучић.

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)