СНС: Лазаревац је јасно рекао кога жели на челу државе и града Београда

Novosti online

15. 03. 2024. у 00:45

ОО СНС Лазареваца огласио се поводом посете "шачице лажних демократа радницима Колубаре".

СНС: Лазаревац је јасно рекао кога жели на челу државе и града Београда

Архива

Њихово саопштење преносимо у целости:

Данашња посета шачице лажних демократа радницима Колубаре је покушај да се лажима и преварама обрлате поштени, вредни људи да као 2000. године силом руше државу, јер насилници ништа друго не знају него да позивају на насиље а да се, парадоксално, све време залажу за борбу против насиља. Оно чиме се Ђиласова дружина хвали, јесте лобирање у Eвропском парламенту против сопствене државе. Поставља се питање жели ли ова мала интересна група добро својој земљи после таквих потеза. Одговор је, наравно да не. Свако у Србији се јако добро сећа 12 дугих година њихове власти и стања у ком су била предузећа те 2012. године када смо их на демократски начин, изборима сменили. Једини начин на који би они могли до власти, јесте насиље, али им два пута иста прича не може проћи, јер је сећање на дане њихове власти прејако, и нико у Србији не жели повратак у дане пропасти.

Захтевали су нове београдске изборе и добили их, али сада би радије тај захтев повукли, јер су свесни пораза који их на истим чека. Адут на који се позивају је да не смемо да користимо име председника Александра Вучића као носиоца листе, а ми их поново питамо зашто на своју листу као носиоца не ставе Драгана Ђиласа, а не да га крију као неког ко нема везе са њиховом политиком, иако свако у земљи зна да је он тај који их води, истина, не сам, већ уз помоћ страних амбасадора чији су послушници били и док су били део власти.

Лазаревац је јасно рекао кога жели на челу државе и града Београда и то ћемо још јаче потврдити на изборима који следе, јер одговорност према сваком грађанину и одржавање датих предизборних обећања су наш заштитни знак, чега се опозиција плаши, јер су свесни да је то поље на ком нам не могу парирати.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО Захарова упутила мистериозну поруку Западу

"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".

01. 11. 2025. у 19:52

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!

АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!

ПЕВАЧ Аца Лукас поново је изазвао велику пажњу јавности када је гостовао у подкасту „Б-13“ код македонског шоумена Бојана Јовановског, познатијег као Боки 13, и жестоко критиковао певачицу Неду Украден. У свом препознатљивом стилу, без длаке на језику, Лукас је коментарисао, како тврди, „вишеструки идентитет“ своје колегинице.

04. 11. 2025. у 12:33

Коментари (0)

РУСИЈА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ! Добила вест коју нико није очекивао