ВЛАДА ДО 15. МАРТА? Вучић - "Ми сад морамо брзо да реагујемо и да доносимо бројне законске норме"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изразио је наду да ће Влада бити формирана до 15. марта.

Фото А. Станковић
- Од првог фебруара очекујте конститутивну седницу Скупштине Србије - рекао је Вучић.
Вучић је данас на конференцији за медије, после скупа "Западни Балкан и ЕУ" који се одржава у Скопљу, рекао да "ми сад морамо брзо да реагујемо и да доносимо бројне законске норме".
Одговарајући на питање о изборима, Вучић каже да је Србија је суверена земља и, како каже, ово су били најчистији избори са најмање приговора, жалби.
- Нисам заинтесресован да будем бабица и бебиситерка за оне који губе изборе 11 година. О унапређењу изборног процеса увек сам спреман да о томе разговарам и то сагледам. Немојте да унижавате своју земљу, Србија је независна и суверена земља - рекао је председник.

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (67)