УЧЕСНИК ЂИЛАСОВОГ НАСИЛНОГ ПРОТЕСТА: Неочекивано ми је да се упада у скупштину, покушавам да схватим шта се дешава

ДЕМОНСТРАНТИ које је окупио Драган Ђилас покушали су на силу да упадну у Скупштину града Београда.

УЧЕСНИК ЂИЛАСОВОГ НАСИЛНОГ ПРОТЕСТА: Неочекивано ми је да се упада у скупштину, покушавам да схватим шта се дешава

Фото Prinskrin

Сцене страшног насиља и бруталности виђене су испред Скупштине града Београда.

Чак и неки демонстранти који су дошли на протетс, нису могли да верују шта се дешава.

Новинар телевизије Н1 питао је једног младића, учесника протеста, како види целу ситуацију, на шта је он одговорио:

- Тешко је за коментарисати и мало неочекивано да се насилно упада у Скупштину. Треба свакој особи времена да слегне утиске, још ми је све свеже и покушавам да схватим шта се дешава - рекао је младић.

Погледајте сцене бруталног насиља испред Скупштине.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РУСКА ВОЈСКА ЗАТВАРА ОБРУЧ ОКО КРАСНОГ ЛИМАНА: Украјинцима остала само два-три канала снабдевања

РУСКА ВОЈСКА ЗАТВАРА ОБРУЧ ОКО КРАСНОГ ЛИМАНА: Украјинцима остала само два-три канала снабдевања

РУСКИ оператери беспилотних летелица уништавају преостале канале снабдевања Оружаних снага Украјине у Красном Лиману, изјавио је командир посаде извиђачког дрона 25. комбиноване армије групе трупа „Запад“, познат под кодним именом „Морјак“.

15. 07. 2026. у 16:04

Коментари (40)

НАПРАВИО САМ ГРЕШКУ Огласио се Исламовић након отказаног концерта у БиХ - Извињавам се свим мајкама Сребренице и свима онима који тугују