"ИМА ЛИ КРАЈА ЛУДИЛУ И МРЖЊИ?!" Јованов оштро одговорио на нове лажи опозиционих медија
ШЕФ посланичке групе Српске напредне странке (СНС) у Скупштини Србије огласио се поводом нових лажи опозиционих медија, које се тичу изборног резултата.

Фото Танјуг
- Па срам вас било, лажови једни! Где вам је оних 40.000 гласача из Републике Српске? Пошто се доказала лаж, не спомињете их више, него вам сада сметају и људи из Републике Србије! Пропала једна лаж, па је поручена нова, је л'? Има ли краја лудилу и мржњи?! - написао је Јованов на друштвеној мрежи Икс.
БОНУС ВИДЕО: "ЊЕГА ТРЕБА ДА ПРЕГЛЕДА НЕУРОПСИХИЈАТАР": Тепић и СПН настављају – срамне увреде на рачун Вучића
Препоручујемо

СРБИЈА ПРОТИВ НАСИЉА УКРАЛА ЛОГО: Јованов - Ово је хит, пола прекрили, пола украли
26. 11. 2023. у 21:06

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

"ДЕФИНИТИВНО КРАЈ!" Верица и Вељко саопштили коначну одлуку
МОДНА креаторка Верица Ракочевић недавно је прославила 40 година успешног рада.
17. 06. 2025. у 17:39
Коментари (0)