ВУЛИН ПОСЛАО СНАЖНУ ПОРУКУ ИЗ ВРАЊА: "Ми се председником Вучићем поносимо, зато му слику држимо"
НА предизборном скупу листе "Александар Вучић - Србија не сме да стане" у Врању обратио Александар Вулин.

Фото М. С.
- Дванаест година вољом Србије корачам уз председника Вучића, а корачам тамо где иде он, тамо где је тешко, где је мука. Од најтежих дана Бриселског споразума, када смо Србе са КиМ бранили оно што су неки пре нас напустили. Дванаест година заједно корачамо када смо враћали веру армији чији су најбоље генерале предали Хагу, када смо од српске војске правили војску која је победничка.
- Заједно са Вучићем сам корачао када нас је окупио и наредио да Србија има да буде безбедна и да никакве банде не могу да корачају улицама и односе животе наших људи. Ми се председником Вучићем поносимо, и кад слушамо лажи како је свака подршка њему полтронство. Они се петооктобарски олош својих вођа стиде, нема их на спотовима и билбодрима. А ми се нашим председником поносимо, зато му слику држимо - поручио је Вулин.

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести
ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.
15. 06. 2025. у 21:19
Коментари (22)