"НЕЦИВИЛИЗОВАНИ САДИСТИ И МРЗИТЕЉИ" Брнабић Ђиласовим медијима: Срам да буде и вас и све који остану неми на ово
ПРЕМИЈЕРКА Србије Ана Брнабић реаговала је на текст који је објављен у "Данасу" под насловом "Албанац у Београду: Ко је Фахри Муслиу, за кога је ВУчић говорио да му није отац?"
FOTO TANJUG/ STRAHINJA AĆIMOVIĆ
- Овим сте све о себи рекли. Ви сте "професионални" медији?!? Нецивилизовани садисти и мрзитељи. Ударате у нади да нико ово не може да издржи, да његова породица не може да издржи. Срам да буде и вас и све који остану неми на ово. Подршка Вучићу и породици Вучић. Победићемо!
Препоручујемо
"НЕКА СРБИ СА КИМ ЗНАЈУ ДА МИСЛИМО НА ЊИХ" Вулин из Хиландара честитао Васкрс
12. 04. 2026. у 11:14
ШЕШЕЉ ЗА ИЗБОРЕ ДОК СУ БЛОКАДЕРИ НА МАЛДИВИМА: Идите ви лепо на "холидеј"
12. 04. 2026. у 08:00
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала
На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.
11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39
Коментари (0)