"УЗЕО ЈЕ И ДЕЧИЈЕ ОДМАРАЛИШТЕ ЗА СВОЈ РИЈАЛИТИ" Премијерка о Ђиласу - Он је од ове земље и народа узео све што је стигао и могао (ВИДЕО)

Новости онлајн

29. 10. 2023. у 18:36

ПРЕМИЈЕРКА Србије Ана Брнабић огласила се на свом Твитер (Икс) профилу објавом о Драгану Ђиласу и његовим лажним обећањима.

УЗЕО ЈЕ И ДЕЧИЈЕ ОДМАРАЛИШТЕ ЗА СВОЈ РИЈАЛИТИ Премијерка о Ђиласу - Он је од ове земље и народа узео све што је стигао и могао (ВИДЕО)

FOTO TANJUG/ STRAHINJA AĆIMOVIĆ

"Ђилас обећава да ће "враћати" пензије које су сада више него 2x веће него у његово време. Он је од ове земље и народа узео све што је стигао и могао, за 10 година у политици "зарадио" 619 мил ЕУР ("зарађивао" око 172.000 ЕУР дневно!), узео и дечје одмаралиште за свој ријалити", написала је премијерка у опису снимка. 

Погледајте видео који је премијерка поделила, а који најбоље говори о неистинитости тврдњи лидера Странке слободе и правде, као и о свему што је радио док је био на власти. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (43)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута