ТЕРЗИЋ ОДГОВОРИО МИЉУШУ: Не надај се новим санкцијама и погромима, јер Србија и Вучић то неће дозволити

Новости Онлајн

06. 10. 2023. у 15:43

МИЛОШ Терзић, члан Председништва СНС, огласио се саопштењем поводом изјава Бранка Миљуша.

ТЕРЗИЋ ОДГОВОРИО МИЉУШУ: Не надај се новим санкцијама и погромима, јер Србија и Вучић то неће дозволити

Фото: СНС

Јавио се и Ђиласов потрчко Бранко Миљуш да подели ставове са Куртијем и Свечљом. Ништа ново за оне у Београду који су до јуче тог истог Куртија називали господином и интелектуалцем. А како и не би, када су га управо ти и такви представници бившег режима, уз правоснажну пресуду, пустили из српског затвора и тако му омогућили да се насмејан са уздигнута два прста врати у Приштину и да, захваљујући њиховим одлукама, данас спроводи терор над голоруким српским народом на КиМ.

Исељавање Срба са КиМ је својевремено са позиције власти у јавним излагањима предлагао његов шеф Драган Ђилас и за то постоје непобитни докази. Оно што је чињеница јесте да је синоним за корупцију и вређање националног достојанства српског народа био и остао управо Ђилас. Уз то припадници тајкунског картела којем припада Бранко Миљуш заслужни су за уништавање индустрије, армије и разарање српске државе на КиМ.

Е када су све то спровели за рачун странаца који су их насиљем довели на власт, онда им је свануо фамозни шести октобар.

Фрустрира га тренутно то што од санкција које су Ђилас, Борко и Мариника за Србију тражили код албанских лобиста попут корумпираног Менендеза, нема ништа, јер Србија сада захваљујући Вучићу ужива највећи међународни углед у последњих 30 година и што поседује искрене пријатеље о којима су они могли само да сањају.

Зато срамно одговорност, попут најгорих антисрба из ЕУ парламента и декларисаних албанских лобиста Миљуш и екипа, пребацују на Београд, иако је свако нормалан свестан да је корен проблема на КиМ једино њихов љубимац Аљбин Курти. Најбоље би било да политиканти из ССП престану да говоре о проблемима на КиМ, јер су од истих бежали где год и кад год су могли, а уз то су 2008. године, молили и кумили по страним амбасадама да се одложи једнострано самопроглашење независности у Приштини, само како би свом газди Ђиласу обезбедили још четири године пљачке.

У принципу, нека се не нада Миљуш новим санкцијама за Србију, али ни новим погромима, јер то Србија и Вучић никада неће дозволити. Боље му је да се забрине за шефа, јер га пре или касније чека судбина Боба Менендеза.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.

31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (34)

ОСВОЈИ КАРТЕ ЗА ЕВРОБАСКЕТ 2025 и навијај свим срцем за Србију