ОКИДАЧ ЗА СТАРЕ СРПСКЕ ЏЕЛАТЕ: Медији у региону убиство Срба на КиМ користе за незабележену кампању против Вучића (ВИДЕО)

БРУТАЛНО убиство тројице Срба у Бањској од стране Куртијевих злочинаца било је сигнал и окидач и за старе српске џелате.

ОКИДАЧ ЗА СТАРЕ СРПСКЕ ЏЕЛАТЕ: Медији у региону убиство Срба на КиМ користе за незабележену кампању против Вучића (ВИДЕО)

Фото: Танјуг/Милош Миливојевић

Медији из Хрватске, Босне и Црне Горе једва су дочекали повод да покрену досад незабележену кампању против председника Србије Александра Вучића. 

На председника Србије ударају најбруталнијим претњама, увредама и лажима, а о томе најбоље сведоче наслови и текстови објављени у поменутим медијима у којима се најбруталније лаже о "Вучићевом закопавању", тешким ударцима и наводној улози Русије. 

Хрватски медији попут Јутарњег листа, Индекса, али и суседни Дневни аваз, такође ревносно преносе изјаве приштинских званичника уперене против Србије и Београда. Слична ситуација је и на порталу Клиск, који за све немиле догађаје у Бањској криви председника Вучића. 

Погледајте како су ових дана изгледали наслови на поменутим порталима:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РУСКА ВОЈСКА ЗАТВАРА ОБРУЧ ОКО КРАСНОГ ЛИМАНА: Украјинцима остала само два-три канала снабдевања

РУСКА ВОЈСКА ЗАТВАРА ОБРУЧ ОКО КРАСНОГ ЛИМАНА: Украјинцима остала само два-три канала снабдевања

РУСКИ оператери беспилотних летелица уништавају преостале канале снабдевања Оружаних снага Украјине у Красном Лиману, изјавио је командир посаде извиђачког дрона 25. комбиноване армије групе трупа „Запад“, познат под кодним именом „Морјак“.

15. 07. 2026. у 16:04

Коментари (26)

ТОС ПРОМОВИШЕ ЛЕТОВАЊЕ У СРБИЈИ: Када детаљно упознате наше прелепе планине, нема шансе да им одолите