ЂИЛАС НАПАДА ВУЧИЋА ЗБОГ КУРТИЈЕВОГ ТЕРОРА НАД СРБИМА, А ОН ГА ПРВИ ХВАЛИО: Опозицију брига за КиМ, само би да нападну председника

Новости Онлајн

25. 09. 2023. у 18:23

СТРАНКА "Слободе и правде" која је предвођена Драганом Ђиласом, користи сваку прилику да нападне председника Србије Александра Вучића, па је тако искористила прилику да за тренутну ситуацију на КиМ окриви Вучића.

ЂИЛАС НАПАДА ВУЧИЋА ЗБОГ КУРТИЈЕВОГ ТЕРОРА НАД СРБИМА, А ОН ГА ПРВИ ХВАЛИО: Опозицију брига за КиМ, само би да нападну председника

Фото: Принтсцреен/Твитер/@LaziDetektor

- Због неспособности Вучића, Срби на Косову и Метохији препуштени су на милост и немилост сулудом Куртијевом режиму који над њима спроводи отворени терор." РЕЧЕ ЧОВЕК КОЈИ О ИСТОМ ТОМ КУРТИЈУ 2019. РЕКАО: "На Косову видим Куртија као политичара који би нам био партнер за помирење! НАЈПРИНИЦИПИЈЕЛНИЈИ ЈЕ ГОСПОДИН КУРТИ!" - стоји у Твитер објави Ђиласове странке.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

Коментари (39)

ОВА МАЈКА ЈЕ ПОСЕБНА: Разлог су њена деца, а ево и зашто (ВИДЕО)