ОВАЈ СТРУЧЊАК БИ ДА АНГАЖУЈЕ ТУЖИОЦА ЗА ТЕЛЕКОМОВЕ ПАРЕ Вучић одговорио Који: Појма немаш ни о чему, злоупотребљаваш своју популарност
АЛЕКСАНДАР Вучић говорио је и о изјави Николе Која, да тужилац мора да уђе на Андрићев венац и да је председник крив за све лоше у овој земљи.
Фото: Новости-Јовановић/Тањуг
- Каже ја се мешам у све. Не ти се мешаш у све. Они протестима зову тужиоца да нешто ради или не, а тужилаштво самостално. Не мешам се ни у глуму ни у било шта. Каже крив сам због климе и деце која су страдала. Тужилац за тако нешто мора да гони екс официо. Али он појма нема о томе. Када сте ушли у политику, морате да добијете одговор. Појма немаш ни о чему, и мислите да можете да злоупотребљавате своју популарност. Кажу Јелена Карлеуша подржала Вучића зато што има уговор са Телекомом. А сви они имају уговор са Телекомом. Али они имају право да кажу, а она нема, а није ме чак ни подржала - истакао је председник.
- А овај би стручњак да ангажује тужиоца за Телекомове паре - наставио је Вучић.
- Кажу народне паре? Јесу народне, а што их није било 2012. године. А ако су народне паре, па што делиш народ. Они мисле да имају право да изнесу мишљење о свему, да крше закон, да наређују тужиоцу како да се понаша, а њих нико не сме да пита ништа. Када мене питају колика ми је плата, ја морам да обавестим јавност. За Јелену Карлеушу мора да се каже, а за њих не сме. Све је овде новац пореских обвезника. А Јелена Карлеуша не зарађује новац - запитао је он.
Вучић истиче да је Никола Којо исто говорио пре пет година, када је претио да ће да се пресели у Словенију, и да ће ваљда сада наћи нову државу у коју ће се преселити.
Препоручујемо
СЛИКА КОЈА ЈАСНО ПОКАЗУЈЕ РАЗЛИКЕ: Шта поручује опозиција, а шта председник Вучић
12. 05. 2023. у 11:45
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ИРАН ПОСЛАО ЈАВНУ ПОРУКУ СРБИЈИ: "Ви и ми смо симбол отпора и пркоса - остаћемо јаки и уједињени"
"ОД БЕОГРАДА до Техерана, видљив је исти образац насиља и непоштовања међународног права и људских живота."
25. 03. 2026. у 20:54
Коментари (133)