СМЕТА ИМ СВЕ СРПСКО, ПА И ПЕЧАТ: Куртијев градоначелник ставља "Република Косово" где год стигне
ЕРДЕН Атић, Куртијев самопроглашени градоначелник општине Северна Митровица изабран на локалним изборима које су Срби бојкотовали, одлучио је да промени печат српске општине.
Фото: Новости
Како су објавили поједини медији, на печату ће уместо „Административна канцеларија“ писати „Република Косово“.
Тачније, на печату ће на три језика, албанском, српском и енглеском стајати „Република Косово — Општина Северна Митровица“.
Подсетимо, Атић је на ванредним локалним изборима 23. априла, као кандидат Покрета Самоопредељење Аљбина Куртија, добио 533 гласа. На те изборе које су бојкотовали Срби изашло је само 3,5 одсто бирача.
БОНУС ВИДЕО: Ово је Љиљана Аксентијевић, жена коју је Курти назвао вођом терориста из Звечана!
(Спутњик)
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (94)