ИМА ЛИ ДЕЈАН ПАНТИЋ ПРАВО НА ЖИВОТ И ЛЕКОВЕ? Петковић огорчен: Видите барикаде, а не видите Куртијево иживљавање
ДИРЕКТОР Канцеларије за КиМ Петар Петковић обратио се путем свог Твитер налога ЕУЛЕКС-у и Мирославу Лајчаку поводом кршења људских права ухапшеном Дејану Пантићу и позвао их да реагују.
Фото Танјуг
- Већ четврти дан Дејан Пантић нема лекове, због чега му је живот угрожен! Већ четврти дан Аљбин Курти не дозвољава да тежак срчани болесник који је недавно оперисан добије неопходну терапију! Његова породица са њим не може да ступи у контакт.
Има ли Дејан право на живот? Има ли Дејан право на лечење? Или су му сва та права ускраћена само зато што је Србин? Дозволите доставу лекова Дејану пре него што буде касно! ДА ЛИ НЕКО У ЕВРОПИ ВИДИ ОВО КУРТИЈЕВО ИЖИВЉАВАЊЕ ИЛИ ВИДЕ САМО БАРИКАДЕ? - написао је Петковић.
Препоручујемо
РАЗБИЈЕН ИЗЛОГ НА СРПСКОЈ ПРОДАВНИЦИ У КОРЕТИШТУ: Огласио се Петковић
09. 12. 2022. у 10:46
ОВО ЈЕ ПОСЛЕДЊИ ПОЗИВ: Петковић о ситуацији на КиМ и "сахрани" Бриселског споразума
09. 12. 2022. у 09:26
"ТИ СИ КРЕТЕН!" Жестока свађа у студију Хит твита, Бабић ударио на Антонијевића
ЖЕСТОКА свађа избила је вечерас у студију телевизије "Пинк" у емисији Хит Твит где гостују председница Народне Скупштине Србије Ана Брнабић, правник Милан Антонијевић и бизнисмен Бранко Бабић.
16. 11. 2025. у 21:55
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
ТАЈ МАЛИ ЖУТ БИКИНИ: Тенисерке запалиле нет фоткама са плаже
АРИНА Сабаленка и Паула Бадоса су у жижи.
18. 11. 2025. у 11:34
Коментари (0)