"ПИТАЛИ СУ МЕ ДА ЛИ ЈЕ ОВО КОСОВО ИЛИ СРБИЈА": Радник са Газивода о упаду Росу - Куртијеве силеџије поцепале српску заставу
УПРКОС киши и снегу који је почео да пада Срби са Косова и Метохије су и даље на барикадама, додатно револтирани упадом специјалаца тзв. Косова у објекат бране на језеру Газиводе, где у малтретирали радника који мери водостај језера.

Фото: Профимедиа/Илустрација
Радник В. К. испричао је да су га Куртијеви специјалци грубим тоном испитивали ко је и шта ради, и да им је он на пристојан начин објаснио да је ангажован на мерењу водостаја језера. Међутим, специјалци су развалили једну капију, са које су поцепали заставу Србије.
Они су потом развалили и другу капију, ка селу Штуоце, где се синоћ чула пуцњава.
- Питали су ме: "Шта је ово, Косово или Србија", и потом ми дали поцепану заставу рекавши ми да идем кући - испричао је В. К.
Објекат бране и даље није приступачан.
Препоручујемо

(МАПА) ЖЕСТОКЕ БОРБЕ КОД ПОКРОВСКА: Пуца украјинска одбрана, фронт је постао "пакао"
НА ФРОНТУ код Покровска поново се воде жестоке борбе. То подручје постало је епицентар руских напада, а украјински медији и војска описују ситуацију као изузетно тешка.
14. 05. 2025. у 08:43

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника
ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.
14. 05. 2025. у 09:19

"ЈА НЕ МОГУ ДА НАСТАВИМ БЕЗ ТЕБЕ" Потресна објава Наташе Нинковић: "Ово је најусамљенији дан мог живота" (ФОТО)
НЕМА дана кад не мисли на своју мајку...
14. 05. 2025. у 11:32
Коментари (5)