БЕС У ЛАЖНОЈ ДРЖАВИ: Разуларени Харадинај позива на насиље

Novosti online

10. 12. 2022. у 20:49

ПРЕДСЕДНИК Алијансе за будућност Косова Рамуш Харадинај истакао је да Приштина треба да искористи "све механизме" које има за уклањање барикада на северу.

БЕС У ЛАЖНОЈ ДРЖАВИ: Разуларени Харадинај позива на насиље

Фото: ЕПА

Харадинај је на Фејсбуку упутио апел ЕУ и САД да интервенишу и смире ситуацију на северу Косова и Метохије.

- Апелујем на ЕУ и САД да интервенишу како би се смирила ситуација на северу - навео је Харадинај.

Подсећамо, ситуацију на северу Косова и Метохије узбуркао је албански лидер Аљбин Курти када је противправно послао јединице РОСУ на север, без одобрења четири градоначелника северних општина са српском већином.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.

31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (5)

ОСВОЈИ КАРТЕ ЗА ЕВРОБАСКЕТ 2025 и навијај свим срцем за Србију