ГАЈИ МАНДАРИНУ: Борут Пахор
ПРЕДСЕДНИК Словеније Борут Пахор не крије да је велики љубитељ цвећа, па су га колеге недавно изненадиле новом садницом која ће додатно да оплемени његов радни простор или дом:

Фото Танјуг
- Моји драги сарадници знају добро колико волим цвеће и да је мој стан заправо - цвећара.
Обожавам дрво лимуна, али је мој простор превише топао за њега, па је компромис ова опција коју су ми поклонили - дрво мандарине - написао је Пахор испод фотографије поклона коју је поделио са својим пратиоцима на друштвеним мрежама.

Фото приватна архива
Препоручујемо

ВРАТА ДЕТИЊСТВА: Горана Весића слика вратила у основну школу (ФОТО)
15. 11. 2022. у 07:15

ХУМАНА СЕСТРА АРНОА ГУЈОНА: Од продаје колача зарађивали за изнајмљивање комбија до КиМ
09. 11. 2022. у 07:00

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (1)