АЛБАНЦИ ПРЕКИНУЛИ СРПСКУ СВАДБУ У КАМЕНИЦИ: "Курти је показао да нема границе у мржњи према Србима"
23. 10. 2022. у 15:50
DIREKTOR Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић оценио је данас, након информације да је косовска полиција прекинула српску свадбу у Каменици, да премијер привремених приштинских институција Аљбин Курти „нема границе у мржњи према Србима“.
Повезане вести
ДИРЕКТОР КАНЦЕЛАРИЈЕ ЗА КиМ: Курти је највећи рушитељ дијалога и мира на Западном Балкану
ДИРЕКТОР Канцеларије за КиМ Владе Србије Петар Петковић изјавио је вечерас да је премијер привремених приштинских институција у оставци Аљбин Курти сваким даном све нервознији због немогућности да формира владу, због чега опет напада Београд.
27. 10. 2025. у 20:16
Најновије из рубрике
ВУЧИЋ ЧЕСТИТАО ПРАЗНИКЕ УЗ НЕОБИЧНУ НОВОГОДИШЊУ ЖЕЉУ: "Желим нешто чудно. Да не мисле да сам довољно слаб да бих тражио повез"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић објавио је на Инстаграм профилу "avucic" снимак којим се обратио свим грађанима Србије поводом новогодишњих и божићних празника.
29. 12. 2025. у 22:30
"ТО СУ НАШЕ ПАРЕ" Како блокадери новом паролом покушавају да негирају резултате и релативизују све добро што је урађено годинама уназад?
"ТО СУ НАШЕ ПАРЕ" парола је блокадера којом покушавају да стално негирају резултате и успехе актуелне власти и релативизују све оно што је добро урађено у претходним годинама. Тај њихов наратив о "нашем новцу" је провидна маска којом покушавају да сакрију сопствену неспособност и године у којима су Србију довели до руба банкрота, кажу саговорници "Новости".
29. 12. 2025. у 20:51
У ОВИХ 17 ОБЈАВА ПОЗИВАО НА РУШЕЊЕ УСТАВНОГ ПОРЕТКА: Огласило се ВЈТ о хапшењу адвоката Чедомира Стојковића
ПРИПАДНИЦИ Управе криминалистичке полиције су, по налогу Вишег јавног тужилаштва (ВЈТ) у Београду, ухапсили Ч.С. (43) због постојања основа сумње да је од априла 2022. до децембра 2025. године различитим објавама на друштвеним мрежама позивао грађане на свргавање највиших државних органа и њихових представника.
29. 12. 2025. у 20:16
ВУЧИЋУ ЗЕН-БАШТУ, МАЛОМ ШЛЕМ, А ПОСЛАНИЦИМА... Ана Брнабић открива шта би коме поклонила да је данас децембар 2024. године (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИЦА Народне скупштине Ана Брнабић објавила је на свом Тикток налогу снимак на коме одговара на питање шта би коме поклонила да је данас децембар 2024, а да знамо каква ће нам 2025. година бити.
29. 12. 2025. у 19:24
ВУЧИЋ УПУТИО ПОРУКУ СИ ЂИНПИНГУ: Тајван је Кина, важно је да се поштују принципи повеље УН
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић захвалио се председнику Кине Си Ђинпингу на искреном пријатељству према Србији, истакавши да има једну веома важну поруку за њега и кинески народ.
29. 12. 2025. у 19:04
Jovo
23.10.2022. 17:35
Po nalogu najvecih zapadnih demokratija okupljenih oko KVINT- e svi koji se ne mire sa okupacijom KiM stavljeni su van zakona izlozeni ponizenju napadima i steti. Nadamo se da ce uskoro doci kraj ovom brutalnom fasistickom rezimu na KiM. Prekinuli svadbu i kaznili domacina, bili su glasni. Po njihovim zakonima svadbe treba da budu tihe kao sahrane. Posle nedavnog razgovora sa ambasadorima KVINT- e ako Srbija ne prihvati njihove zahteve do 31 okt. sledi zabrana kretanja i oduzimanje vozila sa Srpskim tablicama. KFOR ce da stiti ROSU dok to bude radio i da poziva obe strane na suzdrzanost od dalje eskalacije. Isto ce to da rade i zapadni zvanicnici i sve tako dok ne bude proteran i poslednji Srjin sa KiM. Ako prihvati njihove zahteve bice nagradjena odlaganem preregistracije vozila na tablice republjik kosova na 10 meseci.
Mile
24.10.2022. 10:06
Za sve ove zlikovce bilo bi sjajno kad nas nebi bilo . . . Al' eto, imaju peh . . . Ima nas i biće nas i možete da nas mrzite . . . I da znate, nikada nas nećete uterati u taj povareni zli tor vaše smrdljive i nakazne zapadne "civilizacije" . . . Biti s vama nakon svega što ste nam uradili, i što sada radite, uvreda je za svakog rodoljubivog i časnog građanina ove zemlje . . . Sikter, ološu . . .?