ВУЧИЋ СУТРА СА ШЕФОМ ДИПЛОМАТИЈЕ КУБЕ: Председник ће Париљи уручити Орден српске заставе првог степена

Биљана Ристивојевић

29. 08. 2022. у 13:40

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић састаће се сутра у Београду с министром спољних послова Кубе Бруном Едуардом Родригезом Париљом.

ВУЧИЋ СУТРА СА ШЕФОМ ДИПЛОМАТИЈЕ КУБЕ: Председник ће Париљи уручити Орден српске заставе првог степена

Фото Танјуг

Након састанка, председник Вучић уручиће министру Париљи Орден српске заставе првог степена за нарочите заслуге у развијању и учвршћивању сарадње и пријатељских односа Србије и Кубе, саопштено је из прес-службе председника Србије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БАЈАТОВИЋ ОТКРИО ПОТЕНЦИЈАЛНЕ КУПЦЕ НИС-А: Руски капитал мора да буде анулиран

БАЈАТОВИЋ ОТКРИО ПОТЕНЦИЈАЛНЕ КУПЦЕ НИС-А: "Руски капитал мора да буде анулиран"

ДИРЕКТОР Србијагаса Душан Бајатовић изјавио је вечерас да продају НИС-а Русима 2008. не види као лош пословни потез, али да руски капитал у тој компанији мора да буде анулиран, јер НИС мора да настави да ради, а као потенцијалне купце НИС-а види субјекте из арапских земаља, али не искључује ни европске, или америчке компаније.

18. 11. 2025. у 22:27

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.

13. 11. 2025. у 10:54

Коментари (0)

СРАМНО! Ево како је реаговао најпознатији коментатор Црне Горе на повике Убиј Србина