ВУЛИН О НЕЛЕГАЛНИМ СКУПОВИМА И БЛОКАДАМА ПУТЕВА: Нећемо дозволити да прве године 21. века буду обележене сукобима међу Србима
МИНИСТАР унутрашњих послова и председник Покрета социјалиста Александар Вулин гостујући у јутарњем програму телевизије Пинк коментарисао је нелегалне скупове и блокаде путева организоване од стране такозваних еколога финансираних од Рокфелер фондације, истакавши да они који прижељкују Казахстан у Србији и рат између Срба, то неће добити.

Фото: Министарство одбране
- Рокфелер је дао паре свим тим „Ћутама“ и онима који се наводно баве екологијом, само што нико не зна од чега живе, да праве хаос у овој земљи. Дали су им паре да блокирају ауто-путеве и међународне прелазе и они морају да зараде ту своју дневницу.
Министар полиције и председник ПС-а нагласио је да држава неће дозволити сукобе међу Србима, да се тако нешто неће дозволити, чак ни онима који су спремни да за Рокфелеров новац блокирају путеве и изазивају хаосе и нереде по Србији.
- Тај дан када су откинуте главе двојици полицајаца у Казахстану, када је убијено тринаест припадника служби безбедности, када је убијено двадесет шест војника у Казахстану, када је убијено стотине наоружаних демонстраната, профили на друштвеним мрежама тих "генијалаца" који блокирају ауто-путеве су горели од твитова: "Замишљам да сам у Казахстану", "Спремите се за Казахстан", "Браво за Казахстан".
Ви бисте да убијате полицајце и војнике, ви бисте да неко погине. Какав скот мораш да будеш, па да напишеш: "Замишљам да сам у Казахстану"? Од Србије да ми направите Казахстан? Од мирне, лепе и стабилне Србије ви бисте да направите Казахстан, да направите крваво бојиште. А, зашто? Да би Рокфелер дао више пара.
"Замишљам да сам у Казахстану" је жеља неких да почне рат између Срба. Ми то никада нећемо дозволити. Нећемо дозволити никоме, чак ни онима који су спремни да за Рокфелеров новац блокирају ауто-путеве и да траже сукоб са Србима. Нећемо дозволити да прве године 21. века буду обележене сукобима међу Србима - поручио је министар унутрашњих послова и председник Покрета социјалиста Александар Вулин гостујући на Пинк телевизији.
БОНУС ВИДЕО:
СРБИЈА НИЈЕ И НЕЋЕ БИТИ ПОГОДНО ТЛО ЗА КРИМИНАЛ: Министар Вулин присуствовао вежби СБПОК-а

ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом
ДИРЕКТОРКА националне обавештајне службе (ДНИ) Тулси Габард рекла је да верује у постојање ванземаљаца, али је истакла да мора да буде "опрезна" у вези с оним што износи у јавност, будући да има приступ великом броју поверљивих информација.
06. 08. 2025. у 17:35

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

ЗАШТО РАТ У УКРАЈИНИ ЈОШ ТРАЈЕ? Орбан криви Трампа: "Није довољно јак!" Мађар окренуо леђа америчком лидеру?
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан досад је био један од највернијих европских савезника Доналда Трампа, посебно када је реч о рату у Украјини и обећањима о брзом постизању мира. Али током викенда по први пут јавно је критиковао америчког председника, поручивши да Трамп, барем засад, није показао довољно снаге да увери европске лидере да зауставе рат.
06. 08. 2025. у 16:06
Коментари (0)