ЛОНЧАР О НАПАДИМА НА ПРЕДСЕДНИКА: Оптужују Вучића који је извукао Србију из банкрота и вратио јој образ и част
МИНИСТАР здравља Златибор Лончар огласио се поводом изјаве Вељка Беливука и оптужби на рачун председника Србије Александра Вучића.
Фото: Принтсцреен
Његово саопштење преносимо у целости.
- Зар је могуће да се у Србији толико не прашта успех? Зар је могуће да ће неко да доведе у исти ранг изјаву овејаног криминалца, суоченог са доказима за бројна монструозна убиства и злочине, са речима и делима човека који је буквално извукао Србију из банкрота и договорене “приватизације”, вратио јој образ и част и поново је позиционирао на мапу Европе и света? Некоме ко.је усликан за измасакрираним жртвама и који све то негира, недвосмислено се верује док свој живот покушава да спасе нападима на човека који га је ухапсио и који је решио да Србија не буде све оно сто је била од 2000. - држава којом руководе криминалци, убице и тајкуни?!
Свестан да само нападима на Вучића тамо нека особа са надимком Невоља може да добије симпатије опозиције и медија који их подржавају, очигледно је да сав капитал ставља на ту, последњу карту. Само у очима таквих - жељних власти по сваку цену, чак и криминалац - убица може да буде частан и моралан - све док напада Вучића.
Препоручујемо
МАЛИ О ЛАЖНИМ НАВОДИМА КРИКА: Учиниће све, чак и искористити убице - како би поново владали!
22. 07. 2021. у 17:54 >> 17:59
ТАЧНО У СУБОТУ У 21 ЧАС: Председник Вучић на ТВ Пинк одговара мафији
22. 07. 2021. у 17:37
ВЛАДИМИР ОРЛИЋ: Вучићу је Беливук спремао снајперску пушку и тешки митраљез!
22. 07. 2021. у 16:17
МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића
ДРЖАВНА секретарка у Министарству спољних послова (МСП) Републике Србије Невена Јовановић огласила се на друштвеној мрежи "X" поводом коментара портпарола Министарства спољних послова Русије Марије Захарове на рачун Србије и председника Републике Александра Вучића, истакавши да они као МСП изражавају изненађење поводом истих.
07. 11. 2025. у 14:04
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (1)