СРБИЈА НА УРАЛУ: Ненад Поповићгост “Српске таверне” у Јекатеринбургу

С. С. Р.

19. 07. 2021. у 14:44

МИНИСТАР за иновације Ненад Поповић често је у Русији, где ради много наших људи - од градилишта до кафана.

СРБИЈА НА УРАЛУ: Ненад Поповићгост “Српске таверне” у Јекатеринбургу

Фото Фејсбук

Тако је приликом недавног боравка у Јекатеринбургу био гост "Српске таверне".

Тамо је, како је написао на друштвеној мрежи "Фејсбук", нашао Србију у малом на Уралу.

- Овде раде Сава из Прогара, Драгица и Бане из Угљевика и Жељко из Зрењанина. Дивни домаћини и још бољи људи. Почаствован сам што сам у њиховом друштву - написао је Поповић у опису фотографије са нашим људима које је срео у Русији.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

Коментари (0)

КАМЕРА КОЈА И ДАЉЕ ДИКТИРА ПРАВИЛА ИГРЕ – Хуаwеи Пура 80 Про