ФЕЉТОН - ХДЗ УВОДИ МОДЕРНУ ВЕРЗИЈУ ЖУТЕ ТРАКЕ: Србима у личним картама идентификациони број који се завршавао на 3
27. 05. 2023. у 18:00
ЈОШ од 1989. године, Хрватска демократска заједница, Туђманова националистичка партија, тражи ревизију унутрашњих граница Југославије: „Читав хрватски народ треба да буде обухваћен унутар ’природних историјских граница’ Хрватске.“
Повезане вести
СЛОБОДА НАГРАДА ЗА УБИЈАЊЕ СРБА: Ратни злочинац Главаш после дуже од месец дана након срамног судског процеса, мирно шета Осијеком
РАТНИ злочинац Бранимир Главаш, господар живота и смрти у Осијеку деведесетих година прошлог века, осуђен недавно срамном пресудом на седам година затвора за учешће у бруталним убиствима српских цивила, слободно се шета улицама града на Драви.
11. 07. 2026. у 07:00
МИЛАНОВИЋ НЕЋЕ ЗА ПРЕМИЈЕРА: Порука грађанима председника Хрватске
НЕЋУ ићи на парламентарне изборе, остајем до краја мандата председник, поручио је из Анкаре, са Самита НАТО, Зоран Милановић и тако прекинуо калкулације да, уз странке левице, жели да победи ХДЗ на изборима.
10. 07. 2026. у 06:30
СРПСКИМ ПИЛОТИМА СУДЕ ЗА АТЕНТАТ НА ТУЂМАНА: У Загребу почео процес против шесторице официра бивше ЈНА, за ракетирање Банских двора 1991.
У Жупанијском суду у Загребу, тридесет и пет година од ракетирања Банских двора, почело је суђење генералу Љубомиру Бајићу и још петорици официра бивше ЈНА.
07. 07. 2026. у 22:23
ФРАЊИНА ПОНИШТЕНА: Милановић ражаловао Главаша - хрватски злочинац осуђен због убијања Срба! Прво му вратио, сад узео одликовања
ИНТЕРЕСАНТНО је да одузимање одликовања ратном злочинцу, Бранимиру Главашу, долази само пет лета после враћања одликовања која су му првобитно одузета 2010. године - и то у изведби изтог човека, тада новоизабраног председника државе, а сада већ искусног председника Хрватске, Зорана Милановића.
24. 06. 2026. у 17:43 >> 17:51
КОМАНДОВАО - СРБЕ РЕДОМ УБИЈАЈТЕ, ПА ИХ БАЦАЈТЕ У ДРАВУ: Срамотна пресуда ратном злочинцу Бранимиру Главашу
РАТНИ злочинац Бранимир Главаш правоснажно је осуђен за ратне злочине над Србима у Осијеку почињене пре равно 35 година.
11. 06. 2026. у 20:30
Најновије из рубрике
"ВОЛЕО БИХ ДА ХРВАТСКУ ВОДИ НЕКО ПОПУТ ВУЧИЋА, А НЕ ПЛЕНКОВИЋА" Бивши хрватски генерал опет исхвалио председника Србије
БИВШИ хрватски генерал Анте Пркачин поново је хвалио председника Србије Александра Вучића.
15. 07. 2026. у 21:27
ШОЛАК И ТЕЛЕМАХ ПРОДАЈУ ТУЂЕ БАНДЕРЕ КАО СВОЈЕ: Отимају државну имовину!
НОВИ детаљи о пословању Телемаха шокирали су јавност.
15. 07. 2026. у 21:02
РАШТИМОВАНИ ШТИМАЦ ОПЕТ УДАРИО НА ПРЕДСЕДНИКА СРБИЈЕ: Пропалом кошаркашу смета и Вучићева посета Француској (ВИДЕО)
ДОК опозициони активисти покушавају да умање значај овог догађаја, чињеница је да је председник Србије на паради седео у првом реду
15. 07. 2026. у 21:00
ВУЧИЋ: Ако нам блокирају Кластер 3 доказаће да у Бриселу уопште не важи принцип заслуга
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић у обраћању из Кијева објаснио је да Србија испуњава све критеријуме за отварање Кластера 3, да је по свим мерилима боља од многих којима се обећава улазак у ЕУ или су већ део ЕУ, али да испуњавање критеријума није једини услов.
15. 07. 2026. у 20:55
ПУКЛА БРУКА! Испливали детаљи са тајног састанка крагујевачких блокадера: Посвађали се око функција!
У КРАГУЈЕВЦУ је пукла невиђена брука и скандал који је оголио до коске ко заправо стоји иза уличних блокада.
15. 07. 2026. у 20:47
walter pravicek
01.06.2023. 18:26
Posle izterivanja Srba,od 4.do 7.august 1995 godine starih stanovnika Like,iz Srbske Krajine,tamo 2014 snimili u nastavcima seriju KUD PUKLO DA PUKLO.Stari komunisti,maleni glumci,neki več u penziji,malo "dopunsko"zaradili za plačanje uplatnica,ali serija je prikazovanje pijanica uz rakiju,gluposti na selu,i katolički sveštenik običan lopov,učiteljica kurva,pijanica i krala pare,Pa su time hteli malo osokoliti ljude tamo.A TESLA,da se nije izselio davno,od stida bi umro.A ISTORIJSKE GRANICE NEMA NIJEDNA DRŽAVA U BIVŠOJ JUGOSLAVIJI.SVAKA IMA VANI SVOJE LJUDE.