Минулог викенда почела је летња сезона купања у лесковачком аквапарку „Атина“. Најављени су бројни забавни, рекреативни и спортски догађаји, а комплекс базена, по традицији, обишао је градоначелник Горан Цветановић са сарадницима.

Коментари (0)