ЗА ЉУБИТЕЉЕ ОДБОЈКЕ: Тип предлаже преостале мечеве четвртфинала Светског првенства

ТИП редакција

25. 09. 2025. у 09:00

ТИПУЈЕМО последња два пара четвртфинала занимљивог Светског првенства за одбојкаше које се ове године одржава на Филипинима.

ЗА ЉУБИТЕЉЕ ОДБОЈКЕ: Тип предлаже преостале мечеве четвртфинала Светског првенства

Foto: Profimedia

Светско првенство за одбојкаше

9.30 Чешка - Иран 1 (1,90)

14.00 САД - Бугарска укупно поена +183,5 (1,77)

Укупна квота: 3,36

Поред меча са Бразилом, Чеси изгледају доста добро на овом првенству, почистили су Србију и Кину и верујемо да могу направити још један подвиг против уморног Ирана.

САД и Бугарска су уједначене екипе, ово је највећи дерби четвртфинала, оба тима играју одличну одбојку, требали би да гледамо веома занимљиву утакмицу и потенцијално свих пет сетова.

БОНУС ВИДЕО - ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Андреј Поповић млади физичар из Кикинде

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Иран је јутрос био запањен, а сада је Трамп у шоку! Ово уопште није очекивао

Иран је јутрос био запањен, а сада је Трамп у шоку! Ово уопште није очекивао

Док још траје крхко примире, које је прекинуло напад на Иран започет од стране САД и Израел (чиме су изазвали и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију), и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А сада у први план долази и евенутално (не)учешће Ирана на Светском првенству у фудбалу, у коме су и Сједињене Америчке Државе један од домаћина. Али и Канада - која је приредила прави скандал.

30. 04. 2026. у 12:41

Русија у шоку: Сергеј Анохин осуђен на дугу робију!

Русија у шоку: Сергеј Анохин осуђен на дугу робију!

Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "Специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, углавном скрајнута када се о спорту ради, због бројних међународних санкција. Али, спортске вести умеју да шокирају Русе, попут данашње.

30. 04. 2026. у 12:10

Коментари (0)

Алта банка потврђује лидерску позицију: ПКС награда за најбрже растућу банку у Србији