КОЛАКОВИЋ ВОДИ СВОЈ ТИМ НА ФАЈНАЛ-ФОР: Екипи бившег селектора Србије довољна два сета за велики успех

ТИП редакција

19. 03. 2025. у 10:30

ОДБОЈКАШИ Халкбанка, које са клупе предводи некашањи селктор Србије Игор Колаковић, покушаће да одбране предност из првог сусрета (славили 3:1) у реванш мечу четвртфинала Лиге шампиона када од 18 часова буду гостовали Пројекту у Варшави.

КОЛАКОВИЋ ВОДИ СВОЈ ТИМ НА ФАЈНАЛ-ФОР: Екипи бившег селектора Србије довољна два сета за велики успех

Foto: Profimedia

Након солидних наступа у групној фази, Халкбанк је у осмини финала направио изненађење избацивши Милано. Многи су фаворизовали италијанског представника пре почетка двомеча, али на крају је турски шампион био тај који се пласирао даље.

Виђена су два сјајна меча, Халкабнк је славио с 3:1 пред својим навијачима, да би Милано узвратио истом мером у "граду моде" и отишло се у златни сет где је на крилима Марека Шотоле тим из Анкаре славио резултатом 15:13.

*Узми 20% бонуса за ЛИВЕ!
Активирај бонус уз одиграни тикет од 4+ пара, уплатом од 1.000РСД и квотом од 5.00 или више!*

Ипак, ту гости нису стали и направили су велико изненађење пре седам дана поприлично рутински савладавши Пројект из Варшаве у првом мечу четвртфинала Лиге шампиона.

Турски шампион је играо сјајно, доминирао је и ношен сјајним Јоандием Леалом (23 поена) доминантно славио с 3:1 у сетовима, што значи да су му данас потребна два сета у регуарлном делу меча или тријумф у "златном сету" за пролаз даље.

*Узми 20% бонуса за ЛИВЕ!
Активирај бонус уз одиграни тикет од 4+ пара, уплатом од 1.000РСД и квотом од 5.00 или више!*

Чета Игора Колаковића се налази надомак великог успеха и пласмана на фајнал фор којим би се "одужила" навијачима за лоше игре у домаћем првенству где се неће борити за титулу јер је заузето тек место на табели (прва четири тима играју плеј-оф за наслов првака).

Што се тиче Пројекта, нико није очекивао онако слабо издање од њега. Тим из Варшаве је изгледао сјајно у групној фази Лиге шампиона, освојио је максимални број бодова уз само два изгубљена сета, а одлично му иде и у пољском првенству где је други на табели.

Пораз од Халкбанка био му једини на последњих десет мечева у свим такмичењима и можемо очекивати знатно боље издање домаћина на вечерашњем сусрету.

Проблем за њега је што га и тријумф од 3:0 не води на завршни турнир, већ мора славити с 3:0 или 3:1, па затим и у златном сету како би се нашао у полуфиналу.

НАШ ТИП: укупан број поена +176,5 (1,80)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЛАЖЕТЕ, КУКАВИЦЕ! Пољски навијачи у шоку због оног што су урадиле присталице ФК Нови Пазар пред реванш са Јагјелоњом

"ЛАЖЕТЕ, КУКАВИЦЕ!" Пољски навијачи у шоку због оног што су урадиле присталице ФК Нови Пазар пред реванш са Јагјелоњом

Фудбалски клуб Нови Пазар је одиграо историјску, прву међународну такмичарску утакмицу, а тај меч у коме је пољска Јагјелоња задовољнија исходом (коначан резултат био је 1:2 уз гол у 95. минуту), обележили су и навијачи. Делом због сјајне атмосфере, делом и због инцидената. У реваншу инцидената по свој прилици неће бити због одлуке новопазарских навијачких група, а та одлука шокирала је Пољаке.

31. 07. 2025. у 12:10

Коментари (0)

СКАНДАЛ КАКАВ СЕ НЕ ПАМТИ! За повике Убиј Србина! УЕФА само што не исплати награду Украјинцима!