ОСВЕТА У ПОСЛЕДЊЕМ КОЛУ: Партизан ће са друге позиције отићи у плеј-оф!

М.М.

08. 04. 2024. у 13:17

КОШАРКАШИ Партизана ће у последњем колу АБА лиге угостити Задар.

Фото АБА лига

Ови ривали су се састали у 13. колу и тада је екипа Задра направила сензацију на свом терену.

Било је то сјајно издање хрватског представника, нису дозволили играчима црно-белих да се разиграју и на крају су славили резултатом 84:68.

Најзаслужнији за тријумф био је Лука Божић који је имао учинак од 26 поена, 9 скокова и 9 асистенција. Сјајно га је пратио и Дарио Дрењак са 25 погодака.

У саставу Партизана истакли су се Тристан Вукчевић и Зек Ледеј са 16, односно 11 поена.

Актуелни шампион АБА лиге ће регуларни део такмичења завршити као другопласиран и имаће предност домаћег терена све до евентуалног финала.

Шансе у Евролиги су се свеле на минимум, пораз од Олимпијакоса их је скупо коштао и сада ће им бити потребна победа Црвене звезде у Истанбулу.

Жељко Обрадовић ће данас распоредити минутажу, али верујемо да ће играчи желети освету за пораз који су претрпели.

Очекујемо победу квалитетнијег тима.

НАШ ТИП: х1 -10,5 (квота 1,47)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

ДОСТА СА ЛАЖИМА! Црвена звезда објавила комплетан снимак и детаље разговора који су претходили тучи Нанели - Лазаревић! (ВИДЕО)

"ДОСТА СА ЛАЖИМА!" Црвена звезда објавила комплетан снимак и детаље разговора који су претходили тучи Нанели - Лазаревић! (ВИДЕО)

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а тим поводом су се, по други пут у дану, огласили из црвено-белог табора.

19. 05. 2024. у 17:01

ЗВЕЗДА ПРЕДЛАГАЛА ДА СЕ СНИМЦИ ОБРИШУ! Партизан о тучи Нанели - Лазаревић: Где је нестао један минут снимка?

"ЗВЕЗДА ПРЕДЛАГАЛА ДА СЕ СНИМЦИ ОБРИШУ!" Партизан о тучи Нанели - Лазаревић: Где је нестао један минут снимка?

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а тим поводом су се огласили из црно-белог табора.

19. 05. 2024. у 17:24