БИЛО ЈЕ НЕИЗВЕСНО У ПРВА ДВА СУСРЕТА: Ко ће направити искорак и повести са 2:1 у серији?

В.М.

16. 03. 2024. у 13:42

ДАНАС ћемо од 18 часова гледати трећи меч четвртфинала одбојкашке Суперлиге Италије у којем се састају Пјаћенца и Милано.

Фото Profimedia

Ове екипе су на крају регуларног дела сезоне заузеле треће, однсно шесто место на табели и блага предност се давала Пјаћенци пред почетак серије. Очекивала се уједначена одбојка што смо и видели у прва два меча, оба тима су уписала по победу, а занимљиво је да су тријумфи остварени на гостујућим теренима.

На првом сусрету Милано је после великог преокрета дошао до победе. Губио је са 1:2 у сетовима, али у последња два сета је прорадио напад који је ношен Вителијем, Ишикавом и Регерсом освојио четврти, а затим и пети сет после велике борбе (25:20, 21:25, 19:25, 25:22, 15:10).

Серија се затим преселила у град моде, али овога пута Пјаћенца је доминирала и славила је са 3:1. Њени одбојкаши често имају проблема да се покрену и ретко сви играју на високом нивоу, али то је био случај на другом мечу и Милано једноставно није имао решења за рафалну паљбу Лукарелија, Симона и Леала.

До сада су се екипе већ добро упознале, поготово ако на ова два сусрета додамо три која су претходила плеј-офу (два тријумфа Милана, један Пјаћенце) и нема тајни између ових тимова.

Очекујемо још један неизвестан меч и очекујемо да граница поена буде пребачена.

НАШ ТИП: +182,5 (квота 1,85)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

ТАЈНИ САСТОЈАК: Ово нико није очекивао! Ево како је, заправо, Новак Ђоковић ноћу направио подвиг на Ролан Гаросу о коме сада прича цео свет

​Новак Ђоковић је, изнова, опчинио све који воле тенис. Ролан Гарос му није био наклоњен што се термина тиче, али је он невероватну одлуку организатора, потом и значајно вођство ривала, преокренуо у тријумф. Ево и како.

02. 06. 2024. у 19:34

НЕВЕРОВАТНО: Ево како је Србија примила гол у 95. минуту и остала без финала Европског првенства за кадете (ВИДЕО)

Кадетска фудбалска репрезентација Србије није успела да се пласира у финале УЕФА "У-17" Европског првенства, иако је водила са 2:0 у полуфиналу на Кипру против вршњака из Португала. У 89. минуту је било 2:1, али су Португалци у преосталим моментима другог полувремена Португалци дали два гола и победили са 3:2. Посебно је шокантан за "орлиће" био последњи погодак на мечу.

02. 06. 2024. у 19:08