ПОБЕДА У "ВЕЧИТОМ ДЕРБИЈУ" ЈЕ ПОДИГЛА САМОПОУЗДАЊЕ: Црвено-бели сада не желе да се зауставе!

М.М.

06. 01. 2024. у 11:45

КОШАРКАШИ Црвене звезде ће у 15. колу АБА лиге гостовати Цедевити.

ПОБЕДА У ВЕЧИТОМ ДЕРБИЈУ ЈЕ ПОДИГЛА САМОПОУЗДАЊЕ: Црвено-бели сада не желе да се зауставе!

Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović

Црвено-бели су пре два дана приказали можда и најбољу игру од старта сезоне. Изабраници Јаниса Сферопулоса су славили у "вечитом дербију" а коначан резултат гласио је 88:72.

Играч меча био је Милош Теодосић који је имао 13 поена и 7 асистенција уз индекс корисности 23.

Најефикаснији на терену је био Немања Недовићса 16 погодака, а треба истаћи и сјајну партију Фредија Гилеспија који је сакупио 14 поена уз неколико изузетно атрактивних закуцавања.

Звезда је јако добро отворила утакмицу и на полувремену је већ имала +21 којих Партизан никако није могао да надокнади до краја меча.

Са друге стране Љубљанчани су прошле недеље поражени од Меге резултатом 97:86 и налазе се на деоби друге позиције са скором 10:4.

Српски представник је у налету и верујемо да ће вечерас одиграти на виском нивоу и остварити нову победу.

НАШ ТИП: Х2 7,5 (квота 1,70)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ! Добила вест коју нико није очекивао

РУСИЈА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ! Добила вест коју нико није очекивао

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају.

04. 11. 2025. у 20:50

РЕКАО ЈЕ ДА ТО ВИШЕ НЕЋЕ ЈЕСТИ.... И ПОТОМ ЈЕ УМРО Фудбалер Радничког о моменту кад је преминуо тренер Младен Жижовић

"РЕКАО ЈЕ ДА ТО ВИШЕ НЕЋЕ ЈЕСТИ.... И ПОТОМ ЈЕ УМРО" Фудбалер Радничког о моменту кад је преминуо тренер Младен Жижовић

УЖАСНЕ вести погодиле су српски фудбал. На утакмици Младост - Раднички преминуо је тренер Крагујевчана Младен Жижовић. У неверици због ове трагедије је играч овог клуба Мехмед Ћосић.

04. 11. 2025. у 13:30

ПСУЈЕШ ГА УВИЈЕК, КАД ГА И НА СЛИЦИ ВИДИШ... Овако су босански навијачи реаговали на смрт српског тренера, Младена Жижовића, на утакмици

"ПСУЈЕШ ГА УВИЈЕК, КАД ГА И НА СЛИЦИ ВИДИШ..." Овако су босански навијачи реаговали на смрт српског тренера, Младена Жижовића, на утакмици

Фудбалска трагедија задесила је не само Србију, већ читав регион, када је усред утакмице Младост - Раднички 1923 Крагујевац у Лучанима умро тренер гостујуће екипе, Младен Жижовић. Погодила је та вест многе...

04. 11. 2025. у 12:20

Коментари (0)

ЛИГА ШАМПИОНА: Влаховић погодио али недовољно за тријумф Јувентуса,  Бајерн сломио актуелног шампиона Европе, Ливерпул савладао Реал