"БОГИЊА ПРОВНЦИЈЕ" ЈЕ У НАЛЕТУ: Чета Ђанпјера Гасперинија јури четврту узастопну лигашку победу!
У оквиру 10. кола италијанске Серије А, Аталанта ће на "Гевис стадиону" угостити Монцу (20.45).
Профимедиа
Ђан Пјеро Гасперини и ове сезоне показује зашто је један од најбољих тренера у Италији, и поред повреда неколико битних играча његова Аталанта игра одлично, непоражена је за време октобра у свим такмичењима и данас има прилику да се новим тријумфом нађе међу топ четири на табели и приде приближи водећем Наполију на шест бодова разлике.
Проктелог викенда Гасперини је имао 400. меч на челу "богиње провинције" која је више него убедљиво савладала Верону (6:1) и тако је на сјајан начин обележен величанствени јубилеј искусног италијанског стручњака.
Букмејкери вечерас фаворизују Аталанту, а то је случај и са историјом јер је Гасперини као тренер четири пута водио екипу против Монце и остварио је исто толико победа.
Ипак, задатак неће бити лак јер су гости ухватили залет у последње време и везали су три меча без пораза. Алесандро Неста је до скоро био под великим притиском, близу је био отказа, међутим са пет сакупљених бодова на поменута три сусрета одвео је свој тим изван зоне испадања.
За време те серије добрих резултата "бјанкороси" су ремизирали са Венецијом и Ромом, док су између тих мечева остварили импресивну победу над Вероном (3:0).
Вечерас би предност дали "богињини провинције" која је у налету, али Монца би могла добрано да је намучи, тако да би за храбрије уз "фикс" додали и гг.
НАШ ТИП: 1&2-5 (квота 1,70)
ТИП ЗА ХРАБРИЈЕ: 1&ГГ (квота 3,00)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТЕНИС СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ! Вимблдон добио шампиона, финале у Лондону решено преокретом!
У финалу 139. Вимблдона, италијански тенисер Јаник Синер победио је Александера Зверева из Немачке резултатом 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. у 20:55
"НИСАМ РАЗМИШЉАО О ПОВРАТКУ, БИО САМ СРЕЋАН У ПАРТИЗАНУ!" Жељко Обрадовић о доласку у Панатинаикос
У великом и искреном интервјуу за грчки ОнСпортс у емисији „Тхе Лоцкер Роом“, Жељко Обрадовић причао је о повратку у Панатинаикос.
14. 07. 2026. у 16:32
КАКВА ИГРА СРБИЈЕ! Одавно ривал није био овако прегажен! Блистава партија на Евробаскету!
Млада кошаркашка репрезентација Србије остварила је победу на Европском првенству У20 у Љубљани, пошто је у другом колу Б групе декласирала Литванију са 79:57 (18:12, 32:9, 16:22, 16:14).
12. 07. 2026. у 17:48
Коментари (0)