"ОЛУЈА СА ЦРНОГ МОРА" ПРЕТИ "ФАТИХОВИМ ПОТОМЦИМА": Трабзон жели у 16. финале Купа Турске у историји, Карагумрук се нада првом

О. М.

08. 05. 2024. у 13:07

ТРАБЗОНСПОР брани гол предности у реванш утакмици полуфинала КупаТурске против Карагумрука. Меч се игра ове среде од 19 часова и 30 минута на олимпијском стадиону Ататурк у Истанбулу.

ОЛУЈА СА ЦРНОГ МОРА ПРЕТИ ФАТИХОВИМ ПОТОМЦИМА: Трабзон жели у 16. финале Купа Турске у историји, Карагумрук се нада првом

"Олуја са Црног мора" на трофеј у овом такмичењу чека од 2020. године када је у финалу савладала Алању. Карагумрук је пласманом у полуфинале остварио свој највећи успех у историји.

Противник у финалу већ се зна. Биће то Бешикташ који је јуче у реваншу савладао Анкарагуџу у гостима са 1:0, након 0:0 у Истанбулу.

Трабзон се са Башакшехиром и Бешикташом бори за треће место у првенству Турске. Тренутно су они на тој позицији која гарантује пласман у Лигу Европе, али су у прошлом колу поражени на гостовању Самсуну.

Што се тиче Карагумрука, они се боре за опстанак и добро им је дошао бод против Кајзерија. Три кола пре краја имају само два бода више од првог испод црте Газијантепа, коме ће гостовати, а очекује их и тежак меч са Галатасарајом.

Трабзон је и у првенству искористио предност домаћег терена против Карагумрука, било је 5:1, док је меч у Истанбулу завршен без голова.

НАШ ТИП: 2 (квота 2,94)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

А ПОСЛЕ ТУЧЕ... Жељко Обрадовић не да Нанелију да игра против Звезде?!

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а бура се тим поводом није стишала ни када је на ред дошла сама утакмица.

19. 05. 2024. у 19:28

ДОСТА СА ЛАЖИМА! Црвена звезда објавила комплетан снимак и детаље разговора који су претходили тучи Нанели - Лазаревић! (ВИДЕО)

"ДОСТА СА ЛАЖИМА!" Црвена звезда објавила комплетан снимак и детаље разговора који су претходили тучи Нанели - Лазаревић! (ВИДЕО)

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а тим поводом су се, по други пут у дану, огласили из црвено-белог табора.

19. 05. 2024. у 17:01

ЗВЕЗДА ПРЕДЛАГАЛА ДА СЕ СНИМЦИ ОБРИШУ! Партизан о тучи Нанели - Лазаревић: Где је нестао један минут снимка?

"ЗВЕЗДА ПРЕДЛАГАЛА ДА СЕ СНИМЦИ ОБРИШУ!" Партизан о тучи Нанели - Лазаревић: Где је нестао један минут снимка?

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а тим поводом су се огласили из црно-белог табора.

19. 05. 2024. у 17:24