УДИНЕЗЕ СЛАВИ СРБИНА: Лазар Самарџић херој тима, опстанак је близу

19. 05. 2024. у 17:45

ФУДБАЛЕРИ Удинезеа успели су да освоје бод против Емполија - 1:1, захваљујући српском репрезентативцу Лазару Самарџићу који је био стрелац.

Чинило се да ће цео плен отићи гостима, али тако није мислио везиста "зебри". Играо се 103. минут када је са беле тачке био прецизан и испотавиће се донео реми свом тиму.

Овај бод је велики за екипу Фабија Канавара, пошто коло пре краја у Серији А има 34 бода, један више управо од Емполија и могао би да буде пресудан у борби за опстанак.

Самарџићу је ово била 33. утакмица у првенству Италије, остварио је учинак од шест голова и две асистенције.

Овај дуел је судија Марко Гвида продужио пет минута, али је домаћин пенал добио тек у 12. минуту надокнаде и то након што су из ВАР собе после одређеног времена поручили главном арбитру да погледа снимак. Он је то урадио и показао на белу тачку, одакле је прецизан био српски фудбалер.

Удинезе у последњем колу гостује Фрозинонеу, док ће Емполи дочекати Рому.

БОНУС ВИДЕО: МУК У ХУМСКОЈ: Бивши играч Звезде у финишу меча срушио Партизан

МОЖДА САМ ПОРЕКЛОМ И СРБИН Де Ниро о Београду, бомбардовању 99, Нолету, Хрватима и Бошњацима

"МОЖДА САМ ПОРЕКЛОМ И СРБИН" Де Ниро о Београду, бомбардовању '99, Нолету, Хрватима и Бошњацима

ПРОСЛАВЉЕНИ холивудски глумац Роберт Де Ниро, који је последњих дана у центру пажње јер је у 80. години седми пут постао отац, својевремено је посећивао нашу земљу, а симпатије према српском народу није скривао ни у својим изјавама.

02. 06. 2024. у 11:40