ДОМАЋИН РЕДОВНО СЛАВИ У ДУЕЛИМА ОВИХ ТИМОВА: ''Отмени'' јуре гол заостатка пред својим навијачима!

В.М.

08. 05. 2024. у 10:00

РЕВАНШ утакмица полуфинала плеј-офа за Чемпшионшип игра се на ''Вестон хоумс стадиону'', где ће Питерборо угостити Оксфорд јунајтед (21.00).

ДОМАЋИН РЕДОВНО СЛАВИ У ДУЕЛИМА ОВИХ ТИМОВА: Отмени јуре гол заостатка пред својим навијачима!

Фото Profimedia

Да су у питању две веома уједначене екипе видели смо пре седам дана на првом сусрету када је Оксфорд славио са 1:0 поготком Мура у 53. минуту. Утакмица је била доста ''тврда'', није било пуно прилика за гол, али ''жути'' су искористили своју, тако да ће данас чувати гол предности на ''Вестон хоумс стадиону''.

С обзиром на то како су играли у регуларном делу сезоне, очекиван је био уједначен сусрет између ових ривала, пошто је Питерборо био четврти, док је Оксфорд заузео пето место на табели.

Домаћи терен може бити кључан фактор, јер на три овосезонска међусобна дуела сваки пут је славио домаћин. Оксфорд је то чинио резултатима 5:0 и 1:0, док су ''отмени'' тријумфовали са 3:0.

Бољи из данашњег дуела у финалу ће се састати са Болтоном који је упркос јучерашњем поразу од Барнслија (2:3) славио укупним резултатом 5:4.

НАШ ТИП: 1X&0-3 (квота 1,97)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

А ПОСЛЕ ТУЧЕ... Жељко Обрадовић не да Нанелију да игра против Звезде?!

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а бура се тим поводом није стишала ни када је на ред дошла сама утакмица.

19. 05. 2024. у 19:28

ДОСТА СА ЛАЖИМА! Црвена звезда објавила комплетан снимак и детаље разговора који су претходили тучи Нанели - Лазаревић! (ВИДЕО)

"ДОСТА СА ЛАЖИМА!" Црвена звезда објавила комплетан снимак и детаље разговора који су претходили тучи Нанели - Лазаревић! (ВИДЕО)

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а тим поводом су се, по други пут у дану, огласили из црвено-белог табора.

19. 05. 2024. у 17:01

ЗВЕЗДА ПРЕДЛАГАЛА ДА СЕ СНИМЦИ ОБРИШУ! Партизан о тучи Нанели - Лазаревић: Где је нестао један минут снимка?

"ЗВЕЗДА ПРЕДЛАГАЛА ДА СЕ СНИМЦИ ОБРИШУ!" Партизан о тучи Нанели - Лазаревић: Где је нестао један минут снимка?

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а тим поводом су се огласили из црно-белог табора.

19. 05. 2024. у 17:24