НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за уторак

РЕДАКЦИЈА ТИП-а вам је за данас припремила следећи тикет.

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: Тип - тикет за уторак

FOTO: Tanjug/AP

Уторак

20.30 Нотингем - Фулам 1X (1,50)

21.00 Ал Хилал - Ал Ахдуд 1&2-5 (1,55)

21.00 Аба - Ал Наср 2&|1+ (1,35)

21.15 Вест хем - Тотенхем ГГ&|1+ (1,55)

Укупна квота: 4,87

Нотингему гори под ногама после одузетих бодова од стране савеза, пред својим навијачима мора да уписује добре резултате до краја како би опстао у лиги и верујемо да ће данас то успети да уради против Фулама.

Ал Хилал ће бити без Александра Митровића, али и даље је далеко квалитетнији од Ахдуда и требало би да рутински слави.

Верујемо и у Ал Наср који гостује Аби, у првом делу сезоне су неочекивано ремизирали и Роналдо ће бити оран да поведе свој тим ка новом тријумфу.

За крај, градски дерби у Лондону. Вест хем и Тотенхем играју утакмице са великим бројем погодака, све сем голеаде би било велико изненађење, а самопоуздање у њу даје нам чињеница да је на последњих 12 утакмица ''певаца'' виђено бар три гола.

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КАКВА ИГРА СРБИЈЕ! Одавно ривал није био овако прегажен! Блистава партија на Евробаскету!

КАКВА ИГРА СРБИЈЕ! Одавно ривал није био овако прегажен! Блистава партија на Евробаскету!

Млада кошаркашка репрезентација Србије остварила је победу на Европском првенству У20 у Љубљани, пошто је у другом колу Б групе декласирала Литванију са 79:57 (18:12, 32:9, 16:22, 16:14).

12. 07. 2026. у 17:48

Коментари (0)

ГЛАВНА НАГРАДА: Ексклузивно путовање у земљу новог светског првака