НЕ ЗНА СЕ КО ЈЕ У ГОРОЈ ФОРМИ: Брентфорду је под хитно потребна победа како не би стрепео за опстанак
У оквиру 29. кола енглеске Премијер лиге гледаћемо обрачун екипа које се налазе у катастрофалним формама, Барнлија и Брентфорда. Меч се игра на ''Турф муру'' од 16 часова.
FOTO:EPA
Оба тима играју веома лоше и на последњих пет утакмица освојили су само један бод.
Барнли је прежаљен и готово сви га виде у Чемпионшипу с обзиром да је предздањи на табели па и не чуде славе игре ''кларетса'', али не може се исто рећи и за ''пчелице'' које су се надале побољшању форме након повратка Ајвана Тонија на терену али од тога нема ништа, пали су на 15. место и имају само четири поена предности у односу на Лутон који је први тим испод црте.
Домаћин је у прошлом колу одиграо један од најзанимиљвијих мечева овосезонског издања Премијер лиге када је ремизирао са Вест хемом (2:2) и може бити срећан што је освојио бод иако је водио са 2:0 у једном тренутку јер су га ''чекићари'' надиграли у другом делу игре. Посебно је интересантно било у судијској надокнади у којој су оба тима могла до победе, а најближи њој био је Вест хем када је Дани Ингс затресао пречку која је спречила потпуни преокрет.
Са друге стране, Брентфорд се одлично држао у градском дербију против Арсенала, али као и у првом делу сезоне поклекао је у завршници меча, а поново је по њега био кобан Кај Хаверц који је донео важан тријумф тобџијама у 85. минуту.
Данашњи ривали воле да играју утакмице са доста погодака и због тога предлажемо голеаду, а уз њу би додали дуплу шансу на Брентфорд јер је Барнли очајан пред својим навијачима ове сезоне (пет боодова на 14 мечева).
НАШ ТИП: X2&|1+||1+ (квота 2,35)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
ДЕРБИ ДОЊЕГ ДОМА ПРЕМИЈЕР ЛИГЕ: ''Шеширџије'' и ''шумари'' бију битку за опстанак
16. 03. 2024. у 08:36
РЕАЛ МАДРИД 13 ГОДИНА БЕЗ ПОРАЗА ОД ОСАСУНЕ: Белингаму је ово последњи меч суспензије
16. 03. 2024. у 07:12
РУСИЈА ЈЕ БЕСНА! Не може да верује шта је доживела, а Украјина - одушевљена!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу из "најважније споредне ствари на свету", фудбала, у коме већ четири године важи апсолутна забрана за учешће руских екипа, како клупских, тако и репрезентативних.
03. 02. 2026. у 19:55
ОПЕТ ЈЕ ЗГРОЗИЛА РУСИЈУ: Ево шта је сад урадила тенисерка из Украјине којој је Хрватска у срцу
Откако је рат у Украјини избио почетком 2022, Русија је дуго, када се о светским спортским вестима ради, била спомињана само као страна која трпи санкције због поменуте војне интервенције. Али једна украјинска тенисерка се (поново) побринула за другачије вести. И изнервирала Русе, изнова.
03. 02. 2026. у 15:34
"БЕЗОБРАЗАН СИ, ПОКВАРЕН И ПРЉАВ"! Владан Тегелтија и Милан Калинић у клинчу, бруталне сцене вређања у програму уживо (ВИДЕО)
Емисија „Супериндиректно код Попа и Милана“ на ТВ Уна у понедељак увече претворила се у прави "рат" када су Милан Калинић и Владан Тегелтија ушли у жестоку расправу која је брзо измакла контроли.
03. 02. 2026. у 13:22
Коментари (0)