ШОК-ТЕРАПИЈА РАДИ СВОЈЕ? Може ли нови менаџер да продрма екипу пред гостовање ''црвених ђавола''?
У 33. колу енглеске Лиге један слабашни Чарлтон ће на ''Велију'' угостити разиграни Линколн (20.45).

Профимедиа
Иако у свом саставу има веома солидне играче, Чарлтон је једно од највећих разочарења у Лиги један и налази се тик изван зоне испадања, а једино што га држи изван ње је боља гол-разлика од Порт вејла који је први тим испод црте.
Домаћин се налази у убедљиво најгорој форми у првенству и последњи тријумф уписао је пре скоро четири месеца када је крајем новембра био бољи од Нортемптона.
Након тога је запао у катастрофалну серију од 13 везаних утакмице без тријумфа на којима је сакупио мизерних пет бодова, па и не чуди што се налази у борби за опстанак.
Средином прошле недеље управа се одлучила за нову рокаду, а као трећи тренер Чарлтона ове сезоне именован је Нејтан Џоунс којем је најскорији ангажман био у Саутемптону који је неуспешно водио у Премијер лиги.
Оно на шта ће енглески стручњак морати да обрати пажњу је веома лоша дефанзивна игра јер су његови изабраници трећа најгора одбрана лиге са 48 примљених голова.
Са друге стране, Линколн је у доста бољем ритму, непоражен је на последњих пет првенствених утакмица и налази се у серији од два везана тријумфа.
Прво је савладао Бартон (1:0), а затим и Флитвуд (2:1) и по први пут од октобра су остварили узастопне тријумфе.
''Црвени ђаволи'' су тренутно десети на табели и морају да наставе са оваквим играма ако желе да се боре за плеј-оф јер им шестопласирани Стивенејџ бежи 12 бодова.
У првом делу сезоне Линколн је савладао Чарлтон са 3:1, а ми верујемо да ће и вечерас бити голова.
НАШ ТИП: |1+&2+ (квота 1,68)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо

САДА КРЕЋЕ ОНО ПРАВО: Сити не би требао да има проблема у осмини финала Лиге шампиона
13. 02. 2024. у 08:14

РЕАЛ ОСЛАБЉЕН: "Краљевићи" без најбољег стрелца и играча иду на ноге Лајпцигу
13. 02. 2024. у 15:25 >> 15:25

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово
Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.
30. 04. 2025. у 16:19

РУС ПРИРЕДИО НЕВИЂЕН СКАНДАЛ: Колеге тенисери не могу да верују да се овако понашао! (ВИДЕО)
Тенис је потресао велики скандал.
30. 04. 2025. у 18:20

ПРЕОКРЕТ! Бастијан Швајнштајгер и Ана Ивановић изиграли цео свет (ФОТО)
После вишенедељних нагађања о турбуленцији у браку између Ане Ивановић и Бастијана Швајнштагера, десио се тотални преокрет.
30. 04. 2025. у 06:08
Коментари (0)