"МАСТИФИ" БЕЗ ШАНСИ НА "МЕАЦИ": У тим Интера се враћа најбољи стрелац Серије А

О. М.

06. 01. 2024. у 11:47 >> 11:47

ВОДЕЋИ тим италијанске Серије А, Интер, у 19. колу дочекује Верону. Овај меч је на програму у суботу од 12 часова и 30 минута на стадиону "Ђузепе Меаца" у Милану.

МАСТИФИ БЕЗ ШАНСИ НА МЕАЦИ: У тим Интера се враћа најбољи стрелац Серије А

Танјуг/АП

После 18 одиграних кола, Интер са 45 освојених бодова држи лидерску позицију у Серији А са два бода предности у односу на најближег пратиоца Јувентус. У прошлом колу, "нероарозури" су ремизирали 1:1 против Ђенове на стадиону "Луиђи Ферарис".

Интер је ове сезоне изгубио само девет бодова, а већину, све осим ремија са Јувентусом, је "просуо" у дуелима са слабијим екипама. Поражен је само од Сасуола а трећи реми је одиграо са Болоњом, од које је недавно испао и у Купу после продужетака, па неће бранити две узастопно освојене титуле у овом такмичењу.

Верона је идеалан противник за отварање године и освајање три бода. Екипа из "града љубави" нема победу у гостима још од августа када су савладали Емполи који ионако ове сезоне губи редом од свакога.

Мастифи у овај меч улазе као седамнаестопласирани тим са истим бројем бодова, 14, колико њихов данашњи противник има победа у Серији А ове сезоне. У прошлом колу Верона је тесно изгубила од Сасуола код куће, само седам дана након што је савладала Каљари чиме је прекинула низ од 13 утакмица без победе.

Највећи проблем за Верону је неефикасност, јер је само Емполи (десет) постигао мање од њених 15 голова у сезони.

С друге стране, Интер има најбољег стрелца Лиге, Лаутара Мартинеза, који се враћа у тим и биће највећа опасност по гол "мастифа".

НАШ ПРЕДЛОГ: 1&3+ (квота 1,60)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ ЕМИСИЈЕ "КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ"

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

ДОСТА СА ЛАЖИМА! Црвена звезда објавила комплетан снимак и детаље разговора који су претходили тучи Нанели - Лазаревић! (ВИДЕО)

"ДОСТА СА ЛАЖИМА!" Црвена звезда објавила комплетан снимак и детаље разговора који су претходили тучи Нанели - Лазаревић! (ВИДЕО)

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а тим поводом су се, по други пут у дану, огласили из црвено-белог табора.

19. 05. 2024. у 17:01

ЗВЕЗДА ПРЕДЛАГАЛА ДА СЕ СНИМЦИ ОБРИШУ! Партизан о тучи Нанели - Лазаревић: Где је нестао један минут снимка?

"ЗВЕЗДА ПРЕДЛАГАЛА ДА СЕ СНИМЦИ ОБРИШУ!" Партизан о тучи Нанели - Лазаревић: Где је нестао један минут снимка?

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а тим поводом су се огласили из црно-белог табора.

19. 05. 2024. у 17:24