ДЕРБИ ЗАЧЕЉА: "Змајеви" отписују фењераша
ФУДБАЛЕРИ Џунама састају се са Бусаном у оквиру 41. кола јужнокорејске Лиге 2.
Профимедиа
Домаћин је након фантастичне победе над Ансаном (7:1) одиграо нерешено на страни против Даегуа (1:1). Популарни "змајеви" заузимају 10. место на табели са 31 освојеним бодом, док данашњи ривал има четири мање на последњој, 11. позицији.
Фудбалери Бусана су најлошији тим у првенству, гости након 37 одиграних кола имају шест тријумфа, девет ремија и чак 22 пораза.
У минулом међусобном дуелу између два клуба није било погодака. Данашњи окршај је дефинитивно дерби зачеља где предност дајемо Џунаму, квота на кеца је прилично висока и предлажемо вам да покушате.
Препоручујемо
ХРВАТИ ДРЖЕ СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: "Ватрени" у Бечу оверавају прво месту, Арнаутовић пише историју Аустрије
25. 09. 2022. у 11:45 >> 11:45
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!
На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а баш када је Новак Ђоковић данас сазнао не баш добру вест, Јаник Синер је згрозио многе. И, на крају - испао са турнира, на који је стигао као први са АТП листе, а и са сјајним низом успеха.
28. 05. 2026. у 14:59 >> 15:10
ПАРТИЗАН НЕЋЕ ТИТУЛУ! Невероватна дешавања у српском рукомету, шампион се већ зна - али он то одбија!
Рукометни клуб Партизан позвао је данас руководство АРКУС лиге и Рукометног савеза Србије да се друга утакмица финалне серије плеј-офа одигра и шампион државе одлучи на терену.
28. 05. 2026. у 14:37
НОВАК ЂОКОВИЋ У ШОКУ! Новинари му саопштили вести из Париза, Србин тотално затечен
Најбољи тенисер свих времена Новак Ђоковић изборио се против Валентина Ројеа (3:1) за пласман у треће коло Ролан Гароса.
28. 05. 2026. у 07:01
Коментари (0)