ФИНАЛЕ КУПА ГРЧКЕ: Јовановићев Панатинаикос против ПАОК-а и Живковића

21. 05. 2022. у 08:56

БИЋЕ узбудљиво у окршају за трофеј.

ФИНАЛЕ КУПА ГРЧКЕ: Јовановићев Панатинаикос против ПАОК-а и Живковића

Андрија Живковић Фото ЕПА

Данашњи ривали су пре само четири дана одиграли лигашку утакмицу пре ове, а на њој ПАОК је славио са 2:0. И био је бољи, јер Панатинаикос није забележио ни један шут у оквир гола, што је заиста поражавајуће упркос сасвим добром поседу лопте.

Надају се у ПАОК-у да ни сада њихов чувар мреже неће имати пуно моста, а пошто је улог трофеј, видећемо шта ће се десити када се ватра распламса.

Свакако, чета Развана Луческуа своје наде полаже у словеначког везисту Јасмина Куртића који је први стрелац екипе и нашег Андрију Живковића. Некадашњи бисер Партизана најбољи је асистент "црно-белих".

"Зелени" које са клупе предводи српски стучњак Ивица Јовановић, највише очекују од Себастијана Паласиоса, Карлитоса и Аитора Канталапиедре.

НАШ ТИП: 2-5 (квота 1,60)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХАОС: Кажњавају спортисте истог часа ако причају на руском?! (ВИДЕО)

ХАОС: Кажњавају спортисте истог часа ако причају на руском?! (ВИДЕО)

Откао је почео рат у Украјини, спорт је, наравно, пао у други план у тој земљи, али док траје оно што Русија зове "Специјална војна операција", украјински спортисти се надмећу али у врло специфичним околностима. Оне доводе и до досад незабележених ситуација.

20. 08. 2025. у 19:20

ПЕШИЋ СКРАТИО СПИСАК?! Најновије вести из табора Србије пред Евробаскет!

ПЕШИЋ СКРАТИО СПИСАК?! Најновије вести из табора Србије пред Евробаскет!

Селектор мушке кошаркашке репрезентације Србије Светислав Пешић недавно је повео 15 играча у Минхен, на припремни турнир на коме су "орлови" тријумфовали победивши и актуелне прваке света, а изгледа да је данас постало познато и ко од српских кошаркаша дефинитивно неће на Евробаскет.

20. 08. 2025. у 14:37

АЛБАНЦИ СИКТЕ ОД БЕСА: Не могу да верују шта се десило у Београду

АЛБАНЦИ СИКТЕ ОД БЕСА: Не могу да верују шта се десило у Београду

Црвена звезда и Пафос су на Маракани одиграли изузетно узбудљиву прву утакмицу плеј-офа за пласман у Лигу шампиона, а том приликом гостујући навијачи одушевили су целу Србију. Заправо, не баш целу - јер се један део оних који живе у јужној српској покрајини, Косову и Метохији, разбеснео.

20. 08. 2025. у 12:23

Коментари (0)

АЛБАНЦИ СИКТЕ ОД БЕСА: Не могу да верују шта се десило у Београду