МИТАР ИХ ЈЕ ДЕКЛАСИРАО! Сада победом оверавају плеј-оф

У последњем колу енглеског Чемпионшипа Лутон данас од 13.30 дочекује Рединг

МИТАР ИХ ЈЕ ДЕКЛАСИРАО! Сада победом оверавају плеј-оф

Профимедиа

Лутон је са "Крејвен Котиџа" испраћен са седам голова у мрежи. Наш Александар Митровић је на том мечу постигао два поготка и постао апсолутни рекордер енглеског Чемпионшипа са 43 гола у једној сезони. Упркос дебаклу у претходном колу Лутон је и даље шестопласирсни тим на табели Чемпионшипа и налазе се на последњем месту које води у плеј-оф. Само победа на данашњем мечу гарантује разигравање за Премијер лигу јер први пратилац Мидлзбро заостаје само два бода.

Гости играју једну од својих најлошијих сезона у Чемпионшипу. Вељко Пауновић је почео сезону као тренер, али је због лоших резултата добио отказ. Рединг је изборио опстанак у Чемпионшипу пре свега због чињенице да је Дерби каунти сезону кренуо из минуса од 21 бода.

За екипу Нејтана Џонса ова утакмица има много већи значај, иако муку муче са повређеним играчима, Лутон и даље у својим редовима има довољно квалитетних играча да победи незаинтересовани и ове сезоне слабашни Рединг.

НАШ ТИП: 1 (квота 1,5)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!

На тениским теренима у Паризу одвија се други гренд слем турнир сезоне, Ролан Гарос, а баш када је Новак Ђоковић данас сазнао не баш добру вест, Јаник Синер је згрозио многе. И, на крају - испао са турнира, на који је стигао као први са АТП листе, а и са сјајним низом успеха.

28. 05. 2026. у 14:59 >> 15:10

ПАРТИЗАН НЕЋЕ ТИТУЛУ! Невероватна дешавања у српском рукомету, шампион се већ зна - али он то одбија!

ПАРТИЗАН НЕЋЕ ТИТУЛУ! Невероватна дешавања у српском рукомету, шампион се већ зна - али он то одбија!

Рукометни клуб Партизан позвао је данас руководство АРКУС лиге и Рукометног савеза Србије да се друга утакмица финалне серије плеј-офа одигра и шампион државе одлучи на терену.

28. 05. 2026. у 14:37

Коментари (0)

ОРЛОВИ НА ИВИЦИ АМБИСА: Ница стрепи за опстанак против десетоструког првака Француске