ТИП ИЗ САУДИЈСКЕ АРАБИЈЕ: Ал Батин - Ал Ахли
УТАКМИЦА 26. кола Професионал лиге.

Foto: Profimedia
Почео је Ал Батин сезону са Ненадом Лалатовићем на клупи, касније га је заменио хрватски стратег Ален Хорват, али ни са њим нису дошли бољи резултати.
Ал Батин је у зони испадања, има бод мање од Ал Тавона и у преосталих пет кола мора да освоји што више бодова да би преживео.
Бивши клуб Владана Милојевића, Ал Ахли, десети је на табели и такође није безбедан, има само три поена више од Ал Батина.
У првој полусезони, почетком новембра, Ал Ахли је савладао Ал Батин са 1:0.
НАШ ТИП: 2&0-3 (квота 2,65)

ЕВРОПСКИ НАВИЈАЧКИ ХАОС: Хулигани из Украјине прете "делијама" после дешавања између Срба, Пољака и Руса!
Навијачи Динама из Кијева, који су се надали да ће њихов клуб са Црвеном звездом играти у последњој квалификационој рунди за пласман у Лигу шампиона, али до тога неће доћи јер је Украјинце на претпоследњој препреци зауставио кипарски Пафос, решили су да се огласе после двомеча Звезде и Леха.
14. 08. 2025. у 19:59

ЦРНОГОРЦИ У ШОКУ: Помислили за колону аутобуса да је стигла велика међународна ватрогасна помоћ, а оно...
Најновије вести из Црне Горе, а које се тичу великих пожара због који је и Србија послала помоћ не би ли се ватрена стихија обуздала, изненадиле су цео Балкан. На моменат и насмејале због једне погрешне процене.
14. 08. 2025. у 17:22

АЛБАНЦИ У ШОКУ: Не могу да верују шта су пољски навијачи сад урадили због Србије!
Црвена звезда и Лех играли су у уторак реванш меч квалификација за УЕФА Лигу шампиона у фудбалу, а европска кућа фудбала решила је да дан касније изрекне казну због дешавања на трибинама током мегдана ова два клуба. Није требало дуго Пољацима да реагују и то тако - да "Албанци чупају косу".
14. 08. 2025. у 12:13
Коментари (0)