бањалучке бебе

МРТВЕ БЕБЕ ВЕЧНА РАНА СРПСКЕ: У Бањалуци обележена годишњица смрти 12 новорођенчади преминулих у породилишту без кисеоника

МРТВЕ БЕБЕ ВЕЧНА РАНА СРПСКЕ: У Бањалуци обележена годишњица смрти 12 новорођенчади преминулих у породилишту без кисеоника

СВАКА година је све тежа и болнија, губитак детета је рана која никада не може да зацели. Мајчино срце крвари из дана у дан, ево пуне 34 године.

22. 05. 2026. у 21:50

И СПОМЕНИК ЗА ДЕЦОМ ПЛАЧЕ: Обележена 33. годишњица смрти 12 тек рођених беба у Бањалуци, којима није могао да се допреми кисеоник

И СПОМЕНИК ЗА ДЕЦОМ ПЛАЧЕ: Обележена 33. годишњица смрти 12 тек рођених беба у Бањалуци, којима није могао да се допреми кисеоник

ПОЛАГАЊЕМ венаца и цвећа на спомен-обележје "Живот" у центру Бањалуке данас су обележене 33 година од смрти 12 беба у Клиничком центру у Бањалуци, које су умрле због недостатка кисеоника за инкубаторе.

22. 05. 2025. у 22:18

ВЕЧНА СРАМОТА И ГРЕХ БЕЛОСВЕТСКИХ МОЋНИКА Додик: Смрт 12 бањалучких беба национална трагедија

"ВЕЧНА СРАМОТА И ГРЕХ БЕЛОСВЕТСКИХ МОЋНИКА" Додик: Смрт 12 бањалучких беба национална трагедија

ПРЕДСЕДНИК Републике Српске Милорад Додик истакао је данас да је смрт 12 бањалучких беба 1992. године национална трагедија за српски народ, а "вечна срамота и грех белосветских моћника чија је рука зла забранила лет спаса за та недужна бића".

22. 05. 2025. у 12:25