ВЛАДА ФИНАНСИРА РЕКОНСТРУКЦИЈУ ШКОЛЕ У СВИЛАЈНЦУ: Укупна вредност радова око 24,5 милиона динара
ОПШТИНА Свилајнац данас је у Влади Републике Србије потписала уговор са Министарством рударства и енергетике о додели средстава за реконструкцију ОШ "Стеван Синђелић" у селу Војска.
Фото: СО Свилајнац
Укупна вредност радова је око 24,5 милиона динара, од којих ће 14,7 милиона динара обезбедити Влада Републике, док ће 9,8 милиона динара бити уложено из локалне касе.
- Ово је прва велика реконструкција школе у селу Војска после 35 година. Биће урађена комплетна фасада са термоизолацијом, замењена спољашња столарија и олуци, биће урађена термоизолација на таваници, реконструкција котла и грејних инсталација и постављена нова унутрашња расвета. Тако ће ова установа добити боље услове за рад својих ученика, али и својих запослених – оценила је заменик председника општине Драгана Радевић, која је потписала уговор у Влади Републике Србије, који јој је уручила прва потпредседница Владе и министарка рударства и енергетике Зорана Михајловић.
- Општине које су добиле средства треба да служе као пример другим општинама. Добиле су средства јер су биле брзе, ефикасне и инвентивне у својим пројектима и тачно су знале шта желе и за које намене су им потребна средства – рекла је министарка Михајловић.
Свилајнац је једна од 20 општина која је потписала уговор.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
РЕКОНСТРУКЦИЈА ПУТА ГРАБОВАЦ – ВРЛАНЕ: Вредност радова је преко 20 милиона динара
14. 05. 2021. у 14:07
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РУСКА ВОЈСКА ЗАТВАРА ОБРУЧ ОКО КРАСНОГ ЛИМАНА: Украјинцима остала само два-три канала снабдевања
РУСКИ оператери беспилотних летелица уништавају преостале канале снабдевања Оружаних снага Украјине у Красном Лиману, изјавио је командир посаде извиђачког дрона 25. комбиноване армије групе трупа „Запад“, познат под кодним именом „Морјак“.
15. 07. 2026. у 16:04
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)