ЛЕПЕ ВЕСТИ ИЗ ПАРАЋИНА: Преполовљен број позитивних на вирус корона

09. 04. 2021. у 21:06

ЛЕПЕ вести стижу нам из параћинског Дома здравља. У односу на фебруар и март, када је Параћин био скоро у врху листе општина у Србији по броју нових ковид-инфекција, у просеку шездесет дневно, цифра је од почетка априла преполовљена.

ЛЕПЕ ВЕСТИ ИЗ ПАРАЋИНА: Преполовљен број позитивних на вирус корона

ФОТО: З. Рашић

За првих седам дана овог месеца тестирањем је инфекција потврђена код 212 пацијената, што је тридесетак дневно.

Смањен је и број људи који се јављају болничкој ковид амбуланти, као и број хоспитализовних. Цифра опада по мало сваког дана, тако да их је данас 72

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Kari’s on fire  – Пешић се враћа на клупу Пирота!

Kari’s on fire – Пешић се враћа на клупу Пирота!

СВУДА пођи, кући дођи – Пешић се враћа на клупу Пирота! Како Mozzart спорт сазнаје, селектор кошаркашке репрезентације Србије преузима још један важан задатак и диже цео свој родни крај на ноге! Ова одговорна дужност поверена му је у великој акцији Фондације Моззарт и КСС-а, а свечана промоција заказана је за суботу, 21. јун у 20.00 часова на Омладинском стадиону у Пироту!

19. 06. 2025. у 13:00

Коментари (0)

КО ОВДЕ ЛАЖЕ? Маск опет радио тест на дрогу (ФОТО)