БЕСПЛАТНА ПАРКИНГ МЕСТА ЗА ОСОБЕ СА ИНВАЛИДИТЕТОМ: У Параћину је у току обнова права

З. Рашић

02. 03. 2021. у 15:15

ОСОБЕ са инвалидитетом могу бесплатно да користе њима намењена паркинг места, а из Дирекције за изградњу у Параћину су позвали кориснике да у најкраћем року поднесу захтеве.

БЕСПЛАТНА ПАРКИНГ МЕСТА ЗА ОСОБЕ СА ИНВАЛИДИТЕТОМ: У Параћину је у току обнова права

Фото: З. Рашић

На располагању је сто бесплатних паркинг-картица добијених од Удружења паркиралишта Србије, што би требало да буде довољно јер је прошле године искоришћено 95. Захтеви се подносе надлежној општинској служби - Одсеку за друштвене делатности, након чега ће бити урађена решења и издате картице.

У граду на Црници укупно има око 750 места за паркирање, од чега је 23 намењено овој категорији суграђана. Из Дирекције наглашавају да ће убудуће контролисати ко се све бесплатно паркира на њима, а посебно бахате возаче који без основа заузимају места намењена особама са инвалидитетом.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕВЕРОВАТНА ГРЕШКА РУСИЈЕ Зеленски: Москва послала Украјини тела 20 руских војника приликом репатријације

НЕВЕРОВАТНА ГРЕШКА РУСИЈЕ Зеленски: Москва послала Украјини тела 20 руских војника приликом репатријације

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да се приликом репатријације тела погинулих војника испоставило да су 20 оних које је Русија вратила као украјинске погинуле војнике, у ствари били руски војници, а да је један био страни плац́еник.

21. 06. 2025. у 15:10

МУП ИЗДАО ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ГРАЂАНЕ СРБИЈЕ: Одмах позовите овај број

МУП ИЗДАО ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ГРАЂАНЕ СРБИЈЕ: Одмах позовите овај број

СЕКТОР за ванредне ситуације МУП апелује на грађане да буду савесни при употреби отвореног пламена и, ако примете пожар, да одмах позову ватрогасно-спасилачку јединицу на број телефона 193.

21. 06. 2025. у 15:40

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина

СЛАВНА глумица Грета Скаки у једном моменту је била тема свих медија, након што је обелодалила да је у романси са својим братом од тетке Карлом Монтегацом. Ова романса разорила је њену породицу, а њих двоје су се у једном моменту чак и заклели на вечну љубав.

21. 06. 2025. у 10:39

Коментари (0)

ВРЕМЕ ЈЕ ЗА КИВУОВ ПРВЕНАЦ: Интер не сме себи дозволити нови кикс на Светском првенству