ЈЕДАН ИНТУБИРАН НА КОВИД-ОДЕЉЕЊУ: У Параћину данас осам отпуста, а четири пријема ковид-пацијената
ТРЕНД смањења броја хоспитализованих пацијената на ковид-одељењу Опште болнице у Параћину се задржава, па се данас цифра са 44 смањила на 40.
З. Рашић
У протекла 24 сата осморо опорављених особа је отпуштено, а примљено четворо нових, док смртних случајева није било.
Кисеоничку подршку путем респиратора на ковид-одељењу добија три пацијента, један је интубиран, а два су на неинвазивној вентилацији. У болничкој амбуланти током јучерашњег дана обављено је 85 прегледа.
Препоручујемо
БРОЈ ХОСПИТАЛИЗОВАНИХ СЕ БЛАГО ПОВЕЋАО: На ковид-одељењу у Параћину 37 оболелих
05. 01. 2021. у 17:46
ОПТИМИСТИЧНИ ПОЧЕТАК ГОДИНЕ: На ковид-одељењу у Параћину само 41 пацијент
01. 01. 2021. у 17:46
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)