ХАВАРИЈА У ДВОРИШТУ ШКОЛЕ: Проблеми са грејањем у Крушевцу
ДОШЛО је до хаварије на дистрибутивном топловоду у дворишту Основне школе “Доситеј Обрадовић” у Крушевцу, предочено је “Новостима” у ЈКП Градска топлана.

Фото: Д.Новковић
Екипе овог предузећа су на терену и очекује се да проблем буде решен до краја дана. У осталим деловима града, како наводе у Топлани, топлотна енергија испоручује се без потешкоћа.
Препоручујемо

УСЛЕД ПОГОРШАЊА ЕПИДЕМИОЛОШКЕ СИТУАЦИЈЕ: Позориште у Крушевцу отказује све представе
24. 11. 2020. у 11:34

ЗАСЕДАЛИ У САЛИ БИОСКОПА: Одборници у Крушевцу причали више о споменику него о буџету
20. 11. 2020. у 15:29

КРУШЕВЉАНИ ДА ПРЕДЛАЖУ ИНВЕСТИЦИЈЕ: Позив из Градске управе отворен до 1. децембра
20. 11. 2020. у 16:42

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."
НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.
04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11
Коментари (0)