АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ У НИШУ: Расветљене крађе у кафићу и пекари

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Нишу ухапсили су Ф. И. из Ниша, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело тешка крађа.

АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ У НИШУ: Расветљене крађе у кафићу и пекари

Фото: Depositphotos

Сумња се да је он синоћ у центру града поломио излоге на једном кафићу и пекари, а потом ушао унутра и украо новац.

Полицијски службеници су га убрзо пронашли, а новац вратили власницима.

По налогу Основног јавног тужилаштва у Нишу, осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен тужиоцу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН, ЛЕГЕНДЕ ЗГРОЖЕНЕ! Јаник Синер усред меча на Ролан Гаросу напустио терен!