ЕПИДЕМИОЛОШКА СИТУАЦИЈА У ВРШЦУ: Нагли пораст броја прегледа због сумње на корону
ЕПИДЕМИОЛОШКА ситуација у Вршцу, кажу надлежни, није алармантна, мада се бележи нагли пораст броја прегледа пацијената са сумњом да су заражени корона вирусом.
Фото: Ј.Ј.Баљак
У ковид амбуланти вршачког Дома здравља дневно се обави и до 50 таквих прегледа. Грађани се обично јављају са симптомима повишене температуре.
Због сличности симптома Ковида 19 и сезонског грипа, лекари саветују грађанима да се при појави првих симптома најпре јаве изабраном лекару или да телефоном позову ковид амбуланту, а не да долазе у ковид амбуланту.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
КОРОНА У СРПСКИМ СРЕДИНАМА НА КиМ: Заражено још 19 људи, активно 167 случајева
04. 11. 2020. у 15:28
ОБИСТИНИЛЕ СЕ ЦРНЕ СЛУТЊЕ: У Србији заражено још 2.412 људи, преминуло 6 пацијената
04. 11. 2020. у 14:54
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)