САОБРАЋАЈНИ ПРОБЛЕМИ У ЦЕНТРУ КРАЉЕВА: Надвожњак опет затворен, КОЛАПС у центру!
ПОСЛЕ мање од годину дана од завршетка реконструкције која је трајала маратонских 17 месеци, надвожњак у центру Краљева који спаја градске саобраћајнице са Ибарском магистралом поново је затворен за саобраћај.
Фото: Г. Шљивић
Како су саопштили „Путеви Србије“ који су и претхони пут обављали реконструкцију и у чијој је надлежности одржавање ове веома важне и прометне саобраћајнице, надвожњак ће због радова на изради дилетације бити затворен до 24. октобра.
У том периоду теретни саобраћај обављаће се Улицом војводе Стете, а путнички Карађорђевом улицом.
Затварање надвожњака већ првог дана је направило прави саобраћајни колапс у граду на Ибру, тако да је возачима који су се упутили према Ибарској магистрали било неопходно огромно стрпљење да до ње и стигну.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
НЕПРОМЕЊЕНА СИТУАЦИЈА У КРАЉЕВУ: На Инфективном одељењу хоспитализовано четири пацијента
13. 10. 2020. у 15:22
ПОТВРЂЕНO ШЕСТ НОВИХ СЛУЧАЈЕВА: На територији Краљева ковид-19 се не предаје
13. 10. 2020. у 18:03
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЦИРКУС У ХРВАТСКОЈ! Покушали да оправдају зашто је Вучић у првом, а Пленковић у другом реду - и још више се закопали (ФОТО)
ДИГЛА се велика бура у Хрватској због распореда седења на војној паради у Француској, којој је присуствовао и председеник Србије Александар Вучић.
14. 07. 2026. у 15:22
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (3)